Voir le contenu
НОВИЙ CITROËN AMI, ​100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ
Мобільність для всіх

AMI - 100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ

ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ В КІНЦІ 2022 РОКУ

Задуманий як альтернатива 2- і 3-колісному транспорту (безпечніший), і громадському транспорту (зручніший), CITROЁN AMI – це ультракомпактний і ультраяскравий електрокар для пересування у місті.

CITROЁN AMI- це нова мобільність, яка відповідає міським проблемам сьогоднішнього і завтрашнього дня. Його 100% електрична технологія дозволяє Ami їздити безшумно, для максимального комфорту та спокою його пасажирів.

Новий на 100% електричний Citroën AMI — це смілива відповідь на виклики у сучасних містах і міських середовищах. Будучи на 100% електричним автомобілем, AMI має нульові викиди і акумулятор на 5,5 кВт-год, який заряджається від стандартної електричної розетки всього за три години. ​

 

​Із запасом ходу 69 км і максимальною швидкістю 45 км/год, AMI — це сучасне рішення для сучасних потреб мобільності, як-от пересування містом або доїзд до місцевого магазину без зайвої метушні. AMI — це рішення мобільності на сьогодні та завтра. ​

 

​Надихаючись моделями 2CV і AMI ONE CONCEPT, ми створили AMI як прорив для інноваційного бренду, по-справжньому натхненного нашими клієнтами. Бренд підлаштовано під необхідності споживачів, виклики міського руху та підвищену увагу щодо довкілля.

AMI можуть легко керувати люди всіх вікових груп, починаючи з 18 років.

У професійному контексті AMI є ідеальним рішенням, наприклад, для подорожей між домом і роботою.

Дуже простий в управлінні, AMI має переваги абсолютно плавної їзди, оскільки у нього немає важеля перемикання передач або зчеплення.

Селектор приводу має лише 3 кнопки, D, N і R відповідно для перемикання вперед, нейтрального та заднього ходу.

AMI пропонує глобальне рішення мобільності на 360° для рухом містом, надаючи просту й універсальну свободу пересування.

Ami

Економна й безпечна альтернатива громадському транспорту у містах на два місця.

AMI - 100% ëlectric має запас ходу, придатний для коротких щоденних поїздок. Це набагато більше, ніж середня відстань, яку ви долаєте щодня, ця автономність дозволяє вам поїхати на зустріч, на роботу або на вечір з друзями.

AMI - 100% електричний забезпечує більший захист, ніж 2- та 3-колісні транспортні засоби, завдяки своїй закритій кабіні з підігрівом. Його панорамний дах, широке лобове скло, бічні та заднє скло створюють відчуття світла та легкості.

Завдяки своїй довжині 2,41 м, ширині 1,39 м і висоті 1,52 м AMI - 100% ëlectric має практичні розміри і займає лише половину паркувального місця! Його коло розвороту 7,20 м дозволяє здійснювати будь-які маневри в місті.

AMI - 100% ëlectric пропонує місце з роз'ємом USB праворуч від керма для вашого смартфона. За допомогою програми MyCitroën через підключений адаптер DAT@AMI ви можете отримати доступ до всіх його даних (доступний запас ходу, пробіг тощо) та знайти найближчі зарядні станції.

My Ami cargo

Практичний, компактний комерційний автомобіль на одне сидіння з місцем для багажу для локальної доставки невеликих товарів.

Бренд CITROЁN створює нове унікальне рішення в сфері доставки - модель CITROЁN My Ami Cargo пропонує екологічно чистий електропривод та інші характерні переваги CITROЁN Ami, додаючи до цього зручний вантажний відсік, корисний об'єм 400 літрів, вантажопідйомність 140 кг. Він має запас ходу до 75 км та максимальну швидкість 45 км/год.

Новий електромобіль CITROЁN My Ami Cargo - зручний автомобіль, що відповідає своєму часу та на нові запити мобільності серед місцевих сервісних компаній, служб доставки, приватних торговців і майстрів, індивідуальних підприємців, місцевої влади, співробітників державних адміністрацій, а також компаній-виробників різних товарів.

Новинка CITROЁN My Ami Cargo поєднує в собі вантажні якості і функціональність компактного комерційного автомобіля, а також всі переваги електромобіля: нульовий рівень викидів CO2, швидку зарядку всього за три години від звичайної розетки, простоту управління електричним транспортом, мінімальні витрати на експлуатацію.

100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ
Ідеальний для коротких поїздок містом 
БІЗНЕС І ВІДПОЧИНОК
Може перевозити більше, ніж вам здається, і легко дістатися до важкодоступних місць 
САМЕ ДЛЯ ВАС
Налаштовуємо під ваші потреби від і до.