КРОСОВЕРИ CITROËN

Кросовери Citroën підкорюють вас своїм сміливим, спортивним і сучасним дизайном, неперевершеним комфортом, високотехнологічним обладнанням (системи допомоги водієві, мультимедійні сервіси, системи безпеки і т.д.) і відмінним зчепленням з дорогою. Відкрийте для себе лінійку кросоверів Citroën.

Citroën-C3-Aircross-Compact-SUV

КОМПАКТНИЙ SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 AIRCROSS помітно виділяється серед компактних SUV, завдяки потужному і оригінальному дизайну.

Citroën C3 Aircross відчуває себе впевнено як на міських, так і на сільських дорогах. При парковці в місті технологія Park Assist виконає легкі маневри замість водія. Завдяки збільшеному кліренсу, великим колесам, а також технологіями Grip Control і Hill Descent Assist, новий SUV готовий до будь-яких типів місцевості.

SUV CITROËN C5 AIRCROSS

SUV C5 Aircross - це класичний кросовер з великими колесами, впевненим і «м'язистим» дизайном, збільшеним кліренсом. У той же час - це на 100% Citroën, що видно з унікальної індивідуальності: накладки Airbump®, колеса діаметром 720 мм, збільшений дорожній просвіт, рейлінги на даху, широкі можливості персоналізації.

Виступаючи послом програми Citroën Advanced Comfort®, SUV C5 Aircross виділяється як найбільш комфортний і зручний кросовер свого класу, завдяки двом ексклюзивним інноваціям Citroën: підвісці Progressive Hydraulic Cushions® і сидіннями Advanced Comfort.
Citroën-Family-New-C5-Aircross-SUV

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Citroen-SUV-Technology-Active-Safety-Brake

ACTIVE SAFETY BRAKE

Автоматична система екстреного гальмування в разі виявлення ризику зіткнення. Камера виявляє рухомі і нерухомі перешкоди. За їх наявності та відсутності гальмування система гальмує замість водія. Таким чином, система дозволяє уникати зіткнення на швидкості менше 30 км/год і зменшувати наслідки зіткнення за вишчої швидкості.

757x426-Citroen-SUV-Technology-Lane-Departure-Warning-System.309950

ACTIVE LANE ASSIST

Active Lane Assist - система дозволяє виявити ненавмисний перетин суцільної або переривчастою білої лінії дорожньої розмітки без включення сигналу повороту. Звукова і візуальна сигналізація і додаткове зусилля на кермовому колесі особливо ефективні при сонливості водія або випадкової втрати концентрації.

Citroen-SUV-Technology-Blind-Spot-Monitoring

BLIND SPOT MONITORING

За допомогою камери і датчиків встановлених в передньому та задньому бампері, дозволяє спостерігати за "мертвими" зонами під час поїздки і надає інформацію про наявність іншого автомобіля в правій або лівій "мертвої" зоні. Для цього використовується світловий сигнал який з'являється в одному з зовнішніх дзеркал заднього виду і додаткове зусилля на рульовому колесі.

Top