КРОСОВЕРИ CITROËN

Кросовери Citroën підкорюють вас своїм сміливим, спортивним і сучасним дизайном, неперевершеним комфортом, високотехнологічним обладнанням (системи допомоги водієві, мультимедійні сервіси, системи безпеки і т.д.) і відмінним зчепленням з дорогою. Відкрийте для себе лінійку кросоверів Citroën.

НОВИЙ SUV CITROËN C5 AIRCROSS

Новий SUV Citroën C5 Aircross, що є взірцем з точки зору комфорту, простору у салоні та універсальності, зазнав модернізації, ставши ще міцнішим та витонченішим. Ці зміни включають нові дизайнерські рішення, такі як передня частина, світловий підпис задніх ліхтарів, легкосплавні диски, а також оновлення у салоні, включаючи використання нових кольорів та матеріалів, 10-дюймовий сенсорний екран, центральна консоль тощо.

Окрім напрочуд затишного салону новий Citroën C5 Aircross запропонує вам цілу низку систем безпеки та допоміжних засобів для водія. На ваш вибір пропонуємо плагін-гібридну, бензинову та дизельні версії.
Citroën-Family-New-C5-Aircross-SUV
Citroën-C3-Aircross-Compact-SUV

КОМПАКТНИЙ SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 AIRCROSS помітно виділяється серед компактних SUV, завдяки потужному і оригінальному дизайну.

Citroën C3 Aircross відчуває себе впевнено як на міських, так і на сільських дорогах. При парковці в місті технологія Park Assist виконає легкі маневри замість водія. Завдяки збільшеному кліренсу, великим колесам, а також технологіями Grip Control і Hill Descent Assist, новий SUV готовий до будь-яких типів місцевості.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

citroen

ACTIVE SAFETY BRAKE

Система аварійного гальмування зменшує ризик наїзду на перешкоду. Вона працює на швидкостях від 5 км/год, реагуючи на нерухомі або рухомі об’єкти та на перехожих. Щойно виявлено небезпеку наїзду, водій отримає попередження. Система автоматично застосує гальма, не покладаючись на реакцію водія.

citroen_c5aircross

ОГЛЯД НА 360°

Ця система спрощує процес маневрування, виводячи на сенсорний екран огляд автомобіля згори на 360° та простір навколо нього. Вона демонструє дані у три різні способи, щоразу вибираючи той, що найбільш пристосований для виконуваного маневру. Крім того, бажаний спосіб виведення даних можна вибрати вручну.

citroen

BLIND SPOT MONITORING

Функція контролю за «сліпими» зонами особливо корисна на дорогах, що мають більше за одну смугу руху. Помаранчевий індикатор у кутку бічного дзеркала попередить вас про наявність іншого транспортного засобу у «сліпій» зоні.

Top