Voir le contenu

ЛІНІЙКА СІМЕЙНИХ МОДЕЛЕЙ CITROËN

Відкрийте для себе лінійку моделей Citroën для сім'ї, включаючи новий Citroën ë-Berlingo Electrique, Citroën C4 SpaceTourer, Citroën Grand C4 SpaceTourer та Citroën SpaceTourer. 

З кількістю сидінь 5, 7 або до 9 ви можете обрати автомобіль, який підходить вам найкраще.Всі вони практичні для повсякденних поїздок; пропонують вам справжній комфорт, безпеку і чудові враження від водіння. Завдяки модульній конструкції ви можете скористатися великим простором і численними місцями для зберігання на борту, щоб порадувати всю сім'ю і скористатися безліччю технологій на борту.

НОВИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ CITROËN Ë-BERLINGO

Пориньте в пригоду разом з електричним Citroën ë-Berlingo! Доступний в розмірах M і XL, мінівен зачаровує своєю модульністю і об'ємом. Оснащений Modutop®, інновацією і ексклюзивом від Citroën, він пропонує чудово освітлений салон і 92 л корисного й практичного місця для зберігання речей для всієї родини.

Новий електричний ë-Berlingo пропонує більшу свободу дій у все більш регульованих міських умовах, а також у приміських або сільських районах, з дальністю ходу до 280 км (за циклом WLTP).

CITROËN C4 SPACETOURER

Citroën SpaceTourer призначений для проведення дозвілля з родиною та друзями. Він пропонує сучасним "племенам" зручний і гнучкий внутрішній простір завдяки своїм рухомим, знімним сидінням. Доступний у 3 варіантах в довжину, Citroën SpaceTourer, представлений у версіях Feel і Shine, вміщує до 8 осіб. Завдяки винятковій модульності Citroën SpaceTourer робить все, що ви хочете і чого потребуєте. В салоні Citroën SpaceTourer всі пасажири насолоджуються природним освітленням завдяки роздільному скляному даху з окремими сонцезахисними шторками. На центральній панелі встановлені м'які дифузійні вентилятори для кондиціонування повітря, як в літаку. У нічний час світлодіодне освітлення створює гармонійну атмосферу в інтер'єрі.

 

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Подорожуйте по дорогах разом з Citroën Grand C4 SpaceTourer. 7-місний мінівен задовольнить потреби вашої великої родини з точки зору модульності та простору. Відкрийте для себе його світлий інтер'єр з дружньою атмосферою, що нагадує лофт. Його сидіння, оснащені технологією Advanced Comfort, забезпечують кожному пасажиру неперевершений комфорт. Потрібно більше місця? В одну мить збільште кількість посадочних місць з 5 до 7 і обсяг багажника з 645 до 704 літрів. 

 

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ CITROËN Ë-SPACETOURER

Розроблений для поїздок з сім'єю і друзями, електромобіль Citroën ë-SpaceTourer пропонує простору і комфортну обстановку завдяки сидінням, оснащеним технологією Advanced Comfort. 

Сімейний мінівен доступний з довжиною у 3-х варіантах (XS, M і XL) та може вмістити до 8 осіб. На борту всі пасажири отримують позитивні емоції від роздільного даху з двома індивідуальними сонцезахисними шторками. 

Задні сидіння 2/3 - 1/3 можуть висуватися незалежно один від одного для регулювання простору для ніг пасажира. Також було обладнано багато місць для зберігання, наприклад, приладова панель, яка включає в себе охолоджуваний бардачок. Нарешті, для зарядки мобільних пристроїв доступно до 6 роз'ємів USB 12 В або 220 В. Електромобіль Citroën ë-SpaceTourer адаптується до всіх ваших бажань і потреб!