ОСНОВНЕ ПАРТНЕРСТВО У ВЕЛОСПОРТІ

НОВА СПОРТИВНА ПРИГОДА

За більш ніж 100 років Citroën створив приголомшливу історію зі своїми клієнтами в їх повсякденному житті і їх мобільності. У січні 2021 року разом з AG2R LA MONDIALE, Citroën стає партнером-спонсором команди Вінсента Лавеню. Це партнерство з унікальним підписом «Давайте водити по-іншому» несе в собі сильний сигнал.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ КОМАНДУ CITROËN AG2R НА ВІДЕО

CITROËN

CITROËN, ПОПУЛЯРНИЙ БРЕНД

З моменту свого створення Citroën завжди був популярною маркою, близькою до людей. Їзда на велосипеді чудово втілює цю близькість: вона об’єднує велику кількість людей різного віку у багатьох країнах світу. Тому було цілком природно, що Citroën зайнявся велоспортом.

Передня панель позашляховика C5 Aircross із графічним стилем AG2R CITROËN TEAM
Дзеркало позашляховика C5 Aircross із графічним стилем AG2R CITROËN TEAM

AG2R LA MONDIALE

ІСТОРИЧНИЙ ПАРТНЕР
КОМАНДИ ВІНСЕНТА ЛАВЕНЮ

AG2R Prévoyance, а потім AG2R LA MONDIALE є разом із Вінсентом Лавеню та його командою вже 23 роки.
Призначення Citroën своїм партнером відкриває новий розділ в історії команди, яка з січня 2021 року має назву AG2R CITROËN TEAM . .

КОМАНДА AG2R CITROËN

Смілива, ефективна робота і командний дух

Citroen-Team_1250x500

Гонщики AG2R CITROËN TEAM на своїх велосипедах

ФРАНЦУЗЬКА КОМАНДА

З МІЖНАРОДНИМ РОЗМІРОМ

Команда AG2R CITROËN TEAM складається з 30 велосипедистів 8 різних національностей : 17 французів, 5 бельгійців, 2 люксембуржці, 2 швейцарці, 1 італієць, 1 фін, 1 австралієць та 1 американець.
Вони діляться цінностями Citroën зі своєю аудиторією та любителями велоспорту: сміливість , ефективність та близькість .
Нове партнерство дозволить зробити новий крок у своєму розвитку та виступити на найбільших гонках Світового туру .

УНІКАЛЬНІ І СМІЛИВІ

НОВА ІДЕНТИЧНІСТЬ КОМАНДИ

Створення нової графічної ідентичності для команди AG2R CITROËN TEAM стало засновником у співпраці між Citroën, AG2R LA MONDIALE та командою Вінсента Лавеню. Потрібно було п’ять місяців роботи.
Дизайн джерсі не обмежувався лише поєднанням брендів. Це стало справжнім викликом для 3-х сторін, які зробили вибір сильної, унікальної та чудової графіки в пелотоні. Це чудово ілюструє спільність сміливості , альянсу та амбіцій партнерів.
Три гонщики AG2R CITROËN TEAM, одягнені у майку команди

ДІЗНАЙТЕСЯ ГЕНЕЗИС КОМАНДНОГО ДЖЕРСІ З ВІДЕО

АВТОМОБІЛІ CITROËN НА ДОРОГАХ

НА ПІДТРИМКУ БІГУНІВ

Парк новітніх автомобілів Citroën супроводжує команду AG2R CITROËN TEAM. Ви зможете побачити позашляховики Citroën C5 Aircross та Citroën SpaceTourer XL, а також інші нові моделі, що працюватимуть протягом року.

Citroen-sur-la-route_1250x400

Гонщик AG2R CITROËN TEAM встановлює свій велосипед на велосипедну стійку

НАВЧАЛЬНИЙ СЕКТОР

УСПІХ У СПОРТІ ТА ГУМАННІСТЬ

Протягом 20 років навчальна програма команди Вінсента Лавеню визначала таланти, навчала їх, допомагала їм рости та допомагала їм готуватися до свого майбутнього. Вона відповідає 3 основним викликам: добробуту спортсменів, розвитку велосипедного спорту та успіху спортивного проекту . Сьогодні цей сектор складається з:
  • AG2R CITROËN U19 TEAM, команда юніорів у Воароні в Ізер,
  • AG2R CITROËN U23 TEAM, команда надії в Шамбері в Савойї.
  • Унікальна модель навчального курсу дозволяє найкращим французьким та іноземним фахівцям не вибирати між високим рівнем спорту і прагненням до вищої освіти.

    Top