news

З ПОЧАТКУ РОКУ ВІДКРИТО ЧОТИРИ НОВИХ ДИЛЕРА CITROЁN

Бренд CITROЁN продовжує активний розвиток своєї дилерської мережі. Так, з початку року в Україні почали працювати чотири нових дилерських центри Бренда - всі в різних частинах країни - що підтверджує віру CITROЁN в перспективність розвитку українського ринку і бажання бути надійним партнером для клієнтів.

Кризи приходять і йдуть - а довіра до надійних партнерів залишається назавжди. Бренд CITROЁN завжди був надійним партнером для своїх вже існуючих клієнтів і має намір стати таким для нових покупців. Саме тому CITROЁN не відмовився від планів розширення дилерської мережі в Україні навіть в умовах карантинних обмежень весни 2020 року і виконав ряд поставлених завдань - з початку року в Україні було відкрито чотири нових дилера CITROЁN!

 

«Ліон Авто», Запоріжжя, січень 2020 року

Січень став особливо «урожайним» для CITROЁN - відкрилися відразу два нових автоцентри. Так, справжнім «відкриттям» для Запоріжжя став оновлений дилерський центр «Ліон Авто», який розташований за адресою вул. Складська, 8: поруч велика транспортна розв'язка міста, а також траса в напрямку аеропорту Запоріжжя. Розташування зручне і для жителів Запоріжжя, і для клієнтів з найближчих міст або сусідніх областей - Херсонської та Дніпропетровської.

Дилер «Ліон Авто» включає в себе шоу-рум загальною площею 400 кв. м, який дозволяє одночасно презентувати десять автомобілів - весь модельний ряд CITROЕN в Україні. Працюють відділи фінансування покупки (кредит і лізинг), страхування автомобілів, доступна послуга обміну автомобіля з доплатою (Trade-In) і можливість проведення тест-драйву обраної моделі. Крім того, центр «Ліон Авто» може запропонувати послуги авторизованого сервісу для проведення техобслуговування і ремонтів автомобілів: загальна площа 410 кв. м, шість постів для обслуговування автомобілів, автомобільна мийка.

 news

«Автоцентр Поділля», Вінниця, січень 2020 року

Другим відкриттям січня 2020 року став дилерський центр CITROЁN в місті Вінниця. Новий дилер Бренда працює в складі автомобільного містечка «АВТОСВІТ», розташованого за адресою Немирівське шосе, 94: поруч з розв'язкою, яка пов'язує Вінницю з трасами на інші великі міста - Житомир, Умань, Хмельницький. Таким чином, новий дилерський центр CITROЁN зможе працювати на благо жителів міста і залучати клієнтів з інших найближчих населених пунктів. Адже новий автомобільний центр обов'язково знайде, що запропонувати кожному клієнту: просторий шоу-рум з актуальних модельним рядом CITROЁN, фірмова авторизована сервісна станція, відділ кредитування та страхування автомобілів, можливість проведення тест-драйву, автомобільна мийка, кімната відпочинку для клієнтів.

news

 

«38ra», Київ, квітень 2020 року

Розвиток дилерської мережі Бренда не зупинявся навіть в розпал карантинних обмежень. Навіть навпаки: новий дилер CITROЁN в Києві почав свою роботу з соціально важливої ​​місії - відкриття авторизованого сервісу для обслуговування спецтехніки, яка продовжує працювати в умовах карантину (автомобілі швидкої медичної допомоги, інкасаторські автомобілі). Йдеться про автомобільний центрі «38ra», який знаходиться в Києві, на вул. Скляренко, 13 - це зручне місце розташування на правому березі столиці, серед великих житлових районів, а також на перетині кількох центральних транспортних артерій міста.

Автомобільний центр «38ra» створений, як єдиний багатофункціональний центр. По-перше, в його склад входить просторий шоу-рум, де одночасно може бути представлено до 12 автомобілів: фактично, весь модельний ряд Бренда, причому для моделі-бестселера можна презентувати навіть кілька версій. По-друге, для потенційних покупців працюють відділи фінансування (кредит, лізинг) і страхування автомобілів - все це дозволяє зробити процес придбання автомобіля більш простим, зрозумілим, швидким. По-третє, функціонує авторизована сервісна станція: шість підйомників для обслуговування автомобілів, спеціальні пости для ремонту електрообладнання, агрегатний комплекс, зона полірування кузова, в цілому СТО може обслуговувати до 30 автомобілів в день. Нарешті, по-четверте, пропонуються численні додаткові послуги: мийка автомобілів, дитяча кімната, можливість проведення тест-драйву, обмін старого автомобіля на новий (Trade-In), тд.

 

news

«АМПІР», Херсон, травень 2020 року

Нарешті, в травні відкрився дилер CITROЁN «АМПІР» в місті Херсон за адресою Новомиколаївське шосе 7а. Новий автомобільний центр - наймолодший в «обоймі» CITROЁN, а тому виконаний в строгій відповідності з найбільш актуальними вимогами до дизайну і фірмового стилю: багато світла і просторі приміщення, м'які кольори оформлення різних зон. Але, звичайно, про функціональність також подумали: в єдиному комплексі зібрані шоу-рум для експозиції нових автомобілів з можливістю розмістити весь модельний ряд Бренда, відділи кредитування і лізингу, авторизований сервіс для обслуговування і ремонту автомобілів, який має 8 підйомників для обслуговування автомобілів, що дозволяє обслуговувати до 50 авто в день, автомобільна мийка, продаж оригінальних аксесуарів. У підсумку новий дилерський центр CITROЁN дозволяє клієнтам отримати повний спектр послуг: починаючи від вибору і придбання автомобіля, продовжуючи його обслуговуванням, закінчуючи покупкою і установкою різних аксесуарів. Такий комплексний підхід, безсумнівно, приверне численних клієнтів - як з Херсона і області, так і з найближчих населених пунктів Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

 

news 

Слід зазначити, що дилерські центри CITROЁN навіть в умовах карантинних обмежень продовжували працювати в режимі сервісних станцій. Це дозволило обслуговувати і ремонтувати автомобілі, які були критично важливі для підтримки «здоров'я» і функціонування різних напрямків діяльності всередині країни: медичні автомобілі швидкої допомоги, інкасатори для банків, спеціальні автомобілі (наприклад, фургони-рефрижератори для доставки продуктів харчування в магазини), пр. Після ослаблення карантинних обмежень, почали свою роботу і шоу-руми з продажу нових автомобілів - звичайно, в повній відповідності з правилами безпеки: наявність дезінфікуючих засобів для рук, обов'язкове використання захисних масок, підтримання безпечної дистанції між людьми, часте провітрювання і прибирання приміщень , часта дезінфекція виставкових автомобілів і авто під тест-драйви. У підсумку, сьогодні Бренд CITROЁN запрошує всіх бажаючих відвідати дилерські центри в своїх містах - як нові, так і добре відомі - щоб познайомиться з автомобільними новинками: ми відкриті і чекаємо вас!

Top