citroen_jumpy

CITROЁN E-JUMPY: ФУРГОН ДЛЯ ПРОФІ – ТЕПЕР І З ЕЛЕКТРОМОТОРОМ!

Новий CITROЁN Jumpy, який дебютував в 2016 році і з тих пір вже реалізований в кількості майже 145 тис. одиниць, недавно розширив власну лінійку - тепер фургон доступний і як електромобіль! Нова електрична версія дозволяє більш точно відповідати навіть унікальним запитам клієнтів. Покупці можуть вибрати акумулятор (50 або 75 кВт · год), розмір кузова, а також замовити одну зі спеціальних версій моделі: Worker, Driver, City Van. Таким чином, максимально широкий вибір різних версій робить фургон CITROЁN е-Jumpy незамінним партнером для самих різних клієнтів.

Бренд CITROЁN пропонує новий електричний фургон е-Jumpy, який відноситься до сегменту «BEV» (Battery Electric Vehicle, електричний транспортний засіб на акумуляторах). Новинка максимально адаптована до специфічних запитам даного сегмента ринку і його клієнтів. Пропонуючи два акумулятора на вибір клієнтам, електричний фургон е-Jumpy забезпечує кращий в класі запас ходу і повністю відповідає запитам ринку - запас ходу близько 300 км!

 

е-Jumpy: повністю електричний фургон

Новий електричний фургон максимально інтегрований в лінійку моделі Jumpy, візуально відрізняючись лише зарядним портом, який розташований на лівому передньому крилі. Серед дизайнерських елементів, які виділяють електричну версію, слід зазначити оригінальну панель замість традиційної решітки радіатора, а також логотипи «е» спереду і ззаду.

 

Два аккумулятора, два варіанта запаса хода

Завдяки використанню універсальної платформи ЕМР2 від Групи PSA, електрична версія фургона Jumpy може запропонувати клієнтам на вибір два тягових акумулятора, які відрізняються своєю ємністю і, відповідно, запасом ходу. Покупці можуть вибрати саме той варіант, який найкраще підходить для їх сфери діяльності та відповідає бюджету.

Два варіанта акумуляторної батареї на вибір клієнта:

- акумулятор 50 кВтг забезпечує запас ходу 230 км згідно з правилами вимірювального циклу WLTP, складається з 18 модулів, пропонується для трьох варіантів кузова (XS, M, XL);

- акумулятор 75 кВтч забезпечує запас ходу 330 км згідно з правилами вимірювального циклу WLTP, складається з 27 модулів, пропонується для трьох варіантів кузова (XS, M, XL).

Електричний фургон CITROЁN е-Jumpy оснащений тяговими акумуляторами типу «Літій-Іон»: сьогодні це найрозвиненіша і сучасна технологія на масовому ринку. Важливо відзначити, що гнучка і універсальна платформа EMP2 дозволяла максимально щільно інтегрувати акумуляторну батарею в шасі (в нижню частину кузова) - таким чином, вдалося зберегти максимум корисного обсяг для перевезення вантажів. Тяговий акумулятор зберігає і видає електроенергію не тільки для електродвигуна, але також для роботи обігрівача салону, кондиціонера, інших систем. Рівень заряду акумулятора відображається на панелі приладів.

Гарантія на тяговий акумулятор і силову установку становить 8 років або 160 тис. км.

citroen_jumpy

 

Зовнішні розміри кузова і внутрішній простір

Новинка CITROЁN е-Jumpy пропонує всі переваги базової моделі Jumpy з ДВС (двигуном внутрішнього згоряння). Електричний фургон об'єднує компактні розміри, хороші можливості трансформації, продуману ергономіку, внутрішній простір, відмінну вантажопідйомність: ідеальна робоча конячка! Фургон CITROЁN е-Jumpy доступний в трьох варіантах довжини кузова: XS, M, XL. Особливо варто відзначити компактну версію XS довжиною 4,6 м - відмінний варіант для перевезень на тісних центральних вулицях великого міста-мегаполісу.

У той же час, модель CITROЁN е-Jumpy з кузовом XS як і раніше може запропонувати корисний внутрішній об'єм 5,1 куб. м, при цьому залишаючись дуже компактним фургоном з невеликими зовнішніми розмірами. А камера заднього виду «Top Rear Vision» і датчики паркування (спереду і ззаду), полегшує маневрування в обмеженому просторі. Більшість версій CITROЁN е-Jumpy мають висоту до 1,9 м - все для того, щоб фургон міг проїхати на підземні паркінги торговельних і офісних центрів: деякі конкуренти позбавлені подібного переваги.

 

citroen_jumpy

Водіння та управління

Електромотор дозволяє управляти фургоном CITROЁN е-Jumpy відповідно до обраного режиму руху, також він може працювати в режимі рекуперації, збираючи електроенергію при уповільненнях і гальмуваннях. Електричний двигун розвиває потужність 100 кВт (136 к.с.) і крутний момент 260 Нм. Максимальна швидкість досягає 130 км / ч в будь-якому з трьох режимів руху, які перемикаються селектором в салоні електромобіля:

- режим «Normal» – пропонує оптимальне поєднання запасу ходу і доступної потужності;

- режим «Есо» – дозволяє досягти максимального запасу ходу, зменшує потужність обігріву салону і системи кондиціонування, обмежує крутний момент і потужність електромотора;

- режим «Power» – забезпечує динамічні якості на рівні режиму Normal навіть за умови високого завантаження фургона.

 

Гнучкість під час зарядки акумулятора

Новинка пропонує кращі в класі можливості управління процесом зарядки. Так, за допомогою програми «MyCitroën», водій може управляти зарядкою акумулятора і контролювати ряд параметрів. Наприклад:

- бачити поточний рівень заряду акумулятора і запас ходу;

- включити попереднє охолодження салону за допомогою кондиціонера;

- запрограмувати потрібний час включення зарядки (за допомогою смартфона або планшета в додатку «My Citroën», або безпосередньо на сенсорному дисплеї в салоні).

Останній варіант можливий при використанні як домашньої зарядної станції (Mode 2), так і на «швидких» громадських зарядках (Mode 3). Після програмування часу початку зарядки, необхідно кабель до електромобіля та натиснути кнопку, розташовану всередині зарядного порту.

 

Системи допомоги водію

Новинка CITROЁN е-Jumpy пропонує 15 корисних систем, функцій і технологій для допомоги водієві під час щоденних поїздок. Вони забезпечують безпеку під час руху, роблять більш зручним процес завантаження / розвантаження речей, додають комфорт для водія.

Відзначимо найбільш унікальне обладнання моделі CITROЁN е-Jumpy:

- сенсорне відкривання і закривання бічних дверей (унікально для даного сегмента!) - так, завдяки сенсору в нижній частині кузова і електроприводу зсувних бічних дверей, водій може відкрити і закрити двері без їх торкання руками, досить лише провести ногою під кутом заднього бампера;

- проекційний дисплей «Head-Up Display» (унікально для даного сегмента!) дозволяє водієві контролювати швидкість, круїз-контроль, переглядати підказки навігації, навіть не відриваючи погляд від дороги - більше комфорту і безпеки;

- камера заднього виду «Top Rear Vision» показує навколишнє оточення позаду автомобіля, а також може автоматично перемикати режими відображення - звичайний або з наближенням;

- безключевий доступ в салон і запуск двигуна після натискання кнопки (унікально для даного сегмента!);

- система автоматичного екстреного гальмування Active Safety Brake;

- функція допомоги при старті на підйомі Hill start assist;

- моніторинг уваги водія Driver attention alert;

- контроль рядності руху Lane departure warning system;

- попередження про можливість зіткнення Collision risk alert;

- нагадування про необхідність перерви в далекій дорозі Coffee Break Alert;

- система допомоги при їзді по бездоріжжю Grip Control;

- інтелектуальне автоматичне керування дальнім світлом;

- обмежувач швидкість з функцією розпізнавання рекомендованої швидкості;

- круїз контроль;

- система моніторингу "сліпих зон" дзеркал заднього виду.

 

citroen_jumpy

 

Таким чином, електричний фургон CITROЁN е-Jumpy органічно доповнює лінійку Jumpy, пропонуючи все ключові переваги моделі - але тепер з електроприводом!

Top