11-24-news

Українські майстри - в трійці кращих в Європі!

Для представництва CITROЕN в Україну завжди вкрай важливим було питання якості сервісу, обслуговування, турботи про власника автомобіля Citroеn. Це не просто слова, а й реальність, яка тепер підтверджена фактами: фінал всесвітнього конкурсу технічних експертів-консультантів Марки підтвердив найвищий професіоналізм команди CITROЕN в Україну - ми в ТОП-3 серед всіх учасників з Європи!


З гордістю повідомляємо чудові новини: команда технічних експертів CITROЁN з України увійшла в ТОП-3 кращих колективів з Європи! Змагання проводилося в рамках світового корпоративного конкурсу технічних експертів PSA, фінал якого відбувся 13-16 листопада в Парижі.


Коротко нагадаємо, що являє собою даний конкурс. Світовий корпоративний кубок технічних експертів-консультантів проводиться під егідою PSA Aftermarket з однією головною метою - визначити кращу команду технічних експертів. В ході змагань перевіряються як теоретичні знання, так і практичні навички, перед учасниками ставляться завдання абсолютно різного плану. У поточному році конкурс проводиться вже увосьме і зібрав 53 команди різних брендів Групи PSA (PEUGEOT, CITROЁN, DS) з 36 країн світу.


Кваліфікаційний етап визначає ТОП-8 кращих колективів, які в підсумку проходять в фінал для подальшої боротьби за звання кращої команди. У цьому році збірна команда з України вперше пройшла жорсткий відбірковий тур, увійшовши в фінальну вісімку кращих команд в світі. Однак, як бачите, це був лише початок: команда українських фахівців зуміла гідно виступити і увійшла в ТОП-3 кращих колективів з Європи!


Відзначимо, що український колектив представляють фахівці з кількох міст: Хмельницький, Запоріжжя, Черкаси. А це означає, що високий рівень якості обслуговування автомобілів CITROЁN характерний в цілому для різних дилерських центрів по всій Україні, без прив'язки до окремо взятому регіоні або місту.
Будьте впевнені: вибравши автомобіль CITROЁN - ви отримаєте максимально якісний сервіс, який буде гарантією багаторічної надійності вашого «залізного друга».

Top