citroen

Бренд CITROEN продовжує надавати безкоштовне сервісне обслуговування автомобілів державних та комунальних установ

Починаючи з 1 березня 2022 року компанія ТОВ «Пежо Сітроен Україна» та дилерська мережа брендів CITROEN забезпечують безкоштовне сервісне обслуговування і ремонт автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни. За час програми було проведено обслуговування та відремонтовано близько 100 автомобілів брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL,  і це тільки початок. Ми впевнені, що технічне «здоров'я» цих автомобілів допомогло врятувати людське здоров'я, а можливо і життя, багатьох українців.

 

До програми уже долучилися 29 дилерських центрів, які розташовані в 16 регіонах країни: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Вінниця, Житомир, Рівне, Кропивницький, Хмельницький, Івано-Франківськ, Черкаси, Краматорськ, Полтава, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон - таким чином, покрита фактично вся територія України. І даний список постійно оновлюється, за актуальною інформацією про роботу дилерськіх центрів дізнавайтесь по телефону гарячої лінії 0-800-502-200.

Дія програми поширюється на всі автомобілі, що знаходяться у державній та комунальній власності:

 

  • Служба національної поліції;
  • Швидка медична допомога;
  • Аварійні служби;
  • Комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціювання інфраструктури, тощо.

 

А також, уже відновлене постачання запасних частин для автомобілів в повному обсязі, що дозволяє максимально покрити всі види ремонтних робіт по відновленню працездатності автомобілів брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL. Нагадаємо, що наші дилерські центри також обслуговують автомобілі цивільного населення – звертайтесь на гарячу лінію за номером 0-800-502-200 для запису на сервіс та подальшого його обслуговування. Технічне здоров’я автомобіля – це запорука вашої безпеки та безпеки ваших рідних.

Top