Citroen_Ami_747x400

CITROËN AMI - 100% електромобіль АБО КВАДРОЦИКЛ БЕЗ ПРАВ

Протягом 100 років CITROËN демонстрував сміливість і творчий підхід, пропонуючи демократичний, недорогий, зручний доступ до мобільності. Перебуваючи 101-му році існування, Бренд пропонує нову революцію, представляючи модель Ami - 100% електромобіль, створений за мотивами концепт-кара AMI ONE. Новинка AMI являє собою справжній прорив від інноваційного Бренда, який черпає натхнення у своїх клієнтів, їхньому житті і турботах. Цей невеликий електромобіль готовий відповідати на нові запити і виклики міських мандрівників, а також демонструє максимальну турботу про екологію.

У 2020 році Бренд CITROËN виходить з ідеєю запропонувати міську мобільність для всіх. Основа і ДНК CITROËN - це інновації, сміливі і несподівані рішення, оригінальні продукти і послуги. Будучи прямим нащадком концепту AMI ONE, представленого на Женевському автосалоні в 2019 році, сьогодні електромобіль AMI став реальністю - всього за рік! Тому що ідея концепту викликала небувалий інтерес у звичайних людей, які і служать джерелом натхнення для Бренда CITROËN. Новинка AMI - це практична відповідь на очікування сучасних людей. Це інноваційний транспорт для коротких поїздок: простий доступ до центру міста, мікро-мобільність для всіх, реальна альтернатива скутеру і велосипеду, суперник громадського транспорту. І все це доступно за розумною ціною - для тих покупців, хто вже живе в цифровому світі.

НОВИНКА AMI - 100% електромобіль.

ШВИДКИЙ ПОГЛЯД:

СУЧАСНИЙ Об'єкт МОБІЛЬНОСТІ:
- 100% електромобіль: нульові викиди CO2 і доступ до центру міста, акумулятор заряджається всього за три години від звичайної електро-розетки - як смартфон;
- ЗРУЧНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ: маленький зовні і великий всередині - електрокар AMI дозволяє комфортно подорожувати водієві і пасажирові в закритому і місткому сучасному салоні.
- Індивідуальна ІДЕНТИЧНІСТЬ: оригінальний стиль і «гра» на симетрії конструкції надають AMI унікальний характер. Можливості щодо індивідуалізації дозволяють представити даний електрокар в різному стилі - завдяки вибору з шести кольорових пакетів аксесуарів.


МОБІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ:


- ПРАВА НЕ ПОТРІБНІ: у Франції подібним електромобілем можна керувати за 14 років, в інших країнах дозволено управління з 16 років - з водійськими правами або без них, новинка Ami доступна для всіх.
- ВСЕ ВКЛЮЧЕНО "LA CARTE»: електромобіль AMI доступний в будь-який час і на будь-який термін завдяки комплексним пропозиціям, розробленим для задоволення запитів всіх і кожного; ви можете взяти AMI на пару хвилин або кілька днів, купити його або скористатися кар-Шерінг (орендою).
Довгострокова оренда: 19,99 євро на місяць (оренда 48 місяців, початковий внесок 2644 євро, екологічний бонус 900 євро, включаючи ПДВ, розрахунки для Франції).
Каршерінг за допомогою Free2Move: від 0,26 євро / хв (за умови щомісячної підписки за 9,90 євро без будь-яких зобов'язань).
Купівля: від 6000 євро (версія Ami Ami, бонус у розмірі 900 євро, включаючи ПДВ, розрахунки для Франції).

Відкриття замовлень новинки заплановано на 30 березня у Франції, а через кілька місяців - у Іспанії, Італії, Бельгії, Португалії, і потім в Німеччині. Перші поставки клієнтам заплановані на червень у Франції. Каршерінг (оренда) з використанням автомобіля AMI стартує навесні в Парижі за підтримки сервісу Free2Move.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ «AMI»:


Довжина: 2,41 м
Ширина: 1,39 м (без урахування дзеркал)
Висота: 1,52 м
Діаметр розвороту: 7,20 м (від стіни до стіни)
Вага без акумулятора: <425 кг
Загальна вага з акумулятором: 485 кг
Акумулятор: 5,5 кВтг
Електромотор: 6 кВт

Дізнайтеся більше про AMI у відео-презентації: https://youtu.be/74VfCw1FE2s

Top