ami-one-concept_dsk_747x400.310530

AMI ONE CONCEPT

 Citroën увічнює 100-річчя інновацій та сміливості, присвячених свободі пересування, представивши на Женевському автосалоні в 2019 році концепцію Ami One Concept в 2019 році, повністю електричний концепт, який ставить цифрові технології в центр нового досвіду міської мобільності, надаючи більше свободи і душевного спокою.
Концепція Ami One, відповідає базовому принципу бренду «Натхненний вами», є відповіддю на нову поведінку клієнтів і виклики енергетичного переходу в місті.
Концепція ілюструє бачення Citroën свободи в місті, виражене #LibertyElectriCityMobility: свобода використання для всіх, свобода пересування і свобода бути сучасним.

На честь 100-річного ювілею компанія Citroen підготувала новий концепт, який повинен стати альтернативою міському громадському і особистому транспорту. Для управління електрокаром AMI ONE не потрібно водійське посвідчення. А за допомогою смартфона автомобіль можна орендувати на термін від п'яти хвилин до п'яти років.

Кубик на колесах, довжина якого становить 2,5, а висота і ширина - 1,5 метра, з усіх боків захищена накладками Airbump - такі ж можна побачити на серійному С5 Aircross. На одній зарядці електрокар проїжджає до 100 кілометрів, а його максимальна швидкість складає 45 кілометрів на годину. Зарядка літій-іонних батарей від громадських станцій займає дві години. Концепт відрізняється асиметричним розташуванням крісел і тканинної зсувним дахом.

AMI ONE CONCEPT постійно підключений до Мережі. Керування автомобілем здійснюється за допомогою смартфона: щоб розблокувати двері потрібно вважати QR-код, нанесений на дверні ручки, а для початку руху - встановити гаджет в спеціальну нішу, обладнану індукційної зарядкою. Показання приладів виводяться на цифрову П'ятидюймовий панель, циліндричний джойстик праворуч від керма об'єднує кнопку пуску двигуна, кнопку клаксона, селектор трансмісії і динамік Bluetooth з регулятором гучності.

Для «олюднення» спілкування з автомобілем в графічному інтерфейсі використовується стилізоване зображення очей, а сам AMI ONE обладнаний «звуковий ідентифікацією», розробленої агентством Start-Rec спільно з дизайнерами бренду Citroën. При русі система генерує аналогову звукову схему, попереджаючи пішоходів про наближення електрокара.

 

В майбутньому AMI ONE можна буде орендувати через спеціальний додаток або сайт на строк від п'яти хвилин до п'яти років. При довгостроковій оренді в щомісячний платіж буде включена заміна батареї, техобслуговування і парковка. Записатися на тест-драйв автомобіля можна буде в шоу-румах La Maison Citroën, розташованих в 14 містах семи країн світу.

Спеціально для концепт-кара в Citroen також розробили ексклюзивні предмети багажу. У набір увійшов рюкзак, корзина для покупок і дорожня сумка циліндричної форми.

Top