Більше 100 років Бренд CITROËN надихають на нові дива його клієнти: так, саме Ви. Ваше життя та ваші бажання є справжньою мотивацією для нас. Ви надихаєте CITROËN!

ВИ НАДИХАЄТЕ CITROËN

Від часу створення компанії нашим засновником Андре Сітроеном, до дизайн-студій сьогодення, ми впевнені, що наша творчість та інновації повинні покращувати ваше щоденне життя.
Щоб досягти нових звершень, ми отримаємо натхнення від Ваших побажань. Ми бачимо ваші мрії про подорожі та пригоди, ми розділяємо ваші щасливі миттєвості, ми намагаємося зробити для вас понеділки більш легкими.
Спираючись на такі очікування та побажання, ми проектуємо сміливі та прогресивні автомобілі, а також пропонуємо зручні послуги, що полегшують життя людей.
Inspired_By_You_615x500
Citroen-cars-animation-0.5

СМІЛИВИЙ
ТА УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

А ВСЕ ТОМУ, ЩО ВИ БАЖАЄТЕ ОРИГІНАЛЬНОСТІ

Дизайн автомобілів CITROËN заснований на бажанні бути сміливим та оригінальним.
Як ми це робимо? Шляхом нового звучання вже відомих мелодій стилю та дизайну класичних, історичних, легендарних автомобілів CITROËN. Водночас – ми додаємо в нові моделі ваше прагнення до простоти, зручності, практичності. Та, врешті-решт, отримуємо цей характерний стиль і дизайн, що виділяють наші автомобілі на вулицях.

ІСТОРІЯ ЛОГОТИПІВ CITROËN

  • У 1900 році Андре Сітроен використовував польський патент для виготовлення зубчастих коліс у формі шевронів. Коли він вирішив зайнятися виробництвом автомобілів в 1919 р, то знову використав шеврон, як символ свого успіху. Перший логотип був у вигляді жовтих ліній з темним тлом і світлою підкладкою.
  • У 1921 році з'явилася нова версія логотипу. Овал був замінений на шестигранник з синім фоном - щоб більше виділити жовті шеврони. У 1936 році на логотипі з'явилася назва Citroеn.
  • На початку 1930-х років був представлений новий логотип з малюнком лебедя на тлі шевронів CITROЁN, який символізує м'якість роботи двигуна, встановленого на особливих пружних опорах.
  • Новий фірмовий логотип був представлений CITROЁN в 1959 році. Жовті шеврони залишилися на логотипі, тепер виходячи за контур білого еліпса. З 1966 року білий овал і жовті шеврони були встановлені в синьому квадраті з написом «CITROЁN» під логотипом.
  • У 1985 році Бренд зазнав радикальні зміни. Щоб модернізувати і омолодити свій імідж, CITROЁN вирішив використовувати нові кольори. Синій і жовтий колір були замінені на червоний і білий; в результаті білі шеврони були встановлені в червоному квадраті.
  • У 2009 році CITROЁN представив абсолютно новий логотип з округленими 3D металевими шевронами і назвою Бренда, написаним червоним кольором нижче. А в 2016 році CITROЁN представив нову 2D-версію логотипу, яка символізує легкість і лаконічність.
  • Logosavecdates_597X500
    Top