Herobanner1_1250x400

Автономна мобільність від Citroën

ОНОВЛЕННЯ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Щоб зробити місто більш рухливим, приємним і людяним, Citroën пропонує творчу відповідь: нову модель колективної і спільної мобільності з відкритим вихідним кодом, яка пропонує мобільність для всіх. Це бачення автономної мобільності від Citroën.

THE URBAN COLLËCTIF

CITROËN, ACCOR І JCDECAUX РАЗОМ УЯВЛЯЮТЬ МАЙБУТНЄ АВТОНОМНОЇ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ ВСІХ

Щоб повернути задоволення і обслуговування у серце міського транспорту, Citroën, Accor і JCDecaux створили далекоглядний колектив: The Urban Collëctif. Завдяки цій асоціації народилася абсолютно нова концепція мобільності, проілюстрована Citroën Skate, технологічною платформою для мобільності, пов'язаної з 3 модулями, що пропонують 3 нових і спеціалізованих послуги: Sofitel En Voyage, Pullman Power Fitness і JCDecaux City Provider.

ПОДОРОЖУЙТЕ, НЕ ВИТРАЧАЮЧИ ЧАС ДАРЕМНО

Молода жінка перед капсулою Sofitel під час подорожі

SOFITEL EN VOYAGE

ВИСОКОЯКІСНИЙ І ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СЕРВІС

Номер-капсула Sofitel En Voyage являє собою архітектурний паралелепіпед зі скла і маркетрі з інтимною атмосферою, відкритий зовні.
Він може перевозити на борту двох-трьох чоловік у виняткових умовах комфорту і обслуговування. Він діє як розкішний камердинер. Гості можуть насолодитися унікальним гостинністю готелів Sofitel під час їх перебування в готелі, а також під час поїздок по місту: вишуканий транспорт у французькому стилі.

ЗАТИШНИЙ І ВИШУКАНИЙ ПРОСТІР

Sofitel-3D-cadre_1500x500

Веслування у спортивній капсулі Pullman Power Fitness

PULLMAN POWER FITNESS

НОВИЙ СПОСІБ РОБОТИ В РУСІ

У капсули Pullman Power Fitness незвичайна скляна капсула, темна і яскрава.
Він пропонує унікальний досвід симбіозу спорту, музики і світла. Цифровий тренер через голографічний екран дозволяє спортсмену не тільки підтримувати видимість зовнішнього середовища, а й отримувати інформацію про свою подорож і розважатися під час кардіо-сесії. Зусилля, прикладені до велосипеда або весляру, також відновлюють акумулятори Citroën Skate.

ЧУДОВА ФУТУРИСТИЧНА АТМОСФЕРА

Pullman-3D-cadre_1500x500

Капсула JCDecaux City Provider для подорожей містом

JCDECAUX CITY PROVIDER

ІННОВАЦІЙНИЙ МІСЬКИЙ МОБІЛЬНИЙ СЕРВІС, ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ВСІХ

Розширення традиційного громадського транспорту, капсула JCDecaux City Provider є пересувною автобусною зупинкою, яка революціонізує громадський транспорт в міських центрах.
У нього чисті форми, позачасовий і стриманий дизайн, що забезпечує комфорт і простір на борту. До 5 чоловік переміщаються у відкритому, гостинному, світлому просторі з прекрасним оглядом міста. Всередині у пасажирів є поручні для безпечного пересування і USB-роз'єми для зарядки всіх мобільних пристроїв. Доступні два екрани з інтерактивними картами, один всередині, інший назовні.

ДИЗАЙН, ЯКИЙ ПРОПОНУЄ КОМФОРТ І ПРОСТІР НА БОРТУ

JCDecaux-3D-cadre_1500x500

THE CITROËN SKATE

БОРТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ КРАЩОГО РУХУ В МІСТІ

Citroën Skate - це засіб пересування, приватний або державний, в залежності від супутніх послуг, який здатен переміщатися у міських центрах по виділених смугах руху для забезпечення плавної і оптимізованої мобільності. Він включає в себе весь інтелект і технології, що дозволяють пересуватися в автономному та електричному режимі: акумулятор, електродвигун, радари, лідари і т.д. Чисто міський, його максимальна швидкість обмежена 25 км/год.

 Citroen_Mobility_Vision_Skate_1500x500

Молода жінка, що сидить за панеллю капсули Sofitel під час подорожі

CITROËN ADVANCED COMFORT®

ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ЩЕ БІЛЬШОГО КОМФОРТУ

Citroën Skate оснащений рухливими гідравлічними упорами , щоб забезпечити незрівнянний комфорт під час подорожі, а також забезпечити зручність і плавність розміщення контейнерів.
Citroën римується з комфортом, незалежно від типу автомобіля.

РЕВОЛЮЦІЙНІ КОЛЕСА

ЯКІСТЬ GOODYEAR

Компанія Goodyear розробила всеспрямовані колеса Eagle 360 , що складаються зі сферичних шин з невеликими електродвигунами. Ці інноваційні колеса дають роботу повну свободу пересування на 360 °.
3D візуалізація на білому тлі The Citroën Skate
Капсула JCDecaux City Provider та сім'я біля Ейфелевої вежі

ВІДКРИТИЙ ВИХІДНИЙ КОД

ДО НЕСКІНЧЕННОСТІ ЧАСУ
ДЛЯ РІЗНОМАНІТНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Розробка Citroën Skate з відкритим вихідним кодом дозволяє кожному розробити сумісний модуль-капсулу, якщо вона відповідає технічним характеристикам інтерфейсу Citroën.
Завдяки відокремленню колес Citroën, що генерує подорожі, і капсули, творчість може вибухнути з точки зору послуг, використання і індивідуальної або колективної мобільності.
Крім модулів, розроблених за допомогою Accor і JCDecaux існує безліч інших можливостей.
Top