Voir le contenu

ПОСЛУГИ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Citroën Business надає спеціально підібрані індивідуальні рішення для всіх бізнес-потреб своїх клієнтів. Завдяки нашій загальнонаціональній мережі бізнес-центрів ми пропонуємо вам широкий спектр продуктів і послуг, адаптованих до потреб вашого бізнесу.

КЛЮЧОВІ КЛІЄНТИ

ВАШ АВТОМОБІЛЬ, ВАШ ІМІДЖ

Citroën Business підтримує вас за допомогою спеціального менеджера з ключових клієнтів. Вони нададуть вказівки, щоб ви могли створити справді індивідуальне рішення.

ВАШ АВТОМОБІЛЬ, ВАШ ОФІС

Приватний підприємець, великий бізнес, малі та середні підприємства мають особливі очікування щодо мобільності. У кожному бізнес-центрі Citroën ви можете знайти широкий вибір автомобілів для комерційних цілей, які задовольнять усі ваші потреби.

ПОСЛУГИ ВІД А до Я


АДАПТОВАНІ АВТОМОБІЛІ
CITROËN пропонує широкий вибір моделей, призначених для професіоналів, включаючи авто бізнес-класу, легкі комерційні автомобілі, переобладнані або адаптовані транспортні засоби, для задоволення конкретних потреб вашого бізнесу. 
ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОСЛУГИ
Завдяки асортименту послуг, адаптованих до ваших потреб, CITROËN SERVICE дозволяє вам керувати високопродуктивними, надійними та безпечними автомобілями. Дозвольте мережі професіоналів Citroën подбати про ваш автомобіль. 
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ФІНАНСУВАННЯ
На додаток до традиційного фінансування (кредити, лізинг і довгострокова оренда), Citroën може запропонувати повноцінні та індивідуальні рішення, що поєднують фінансування та адаптовані послуги (технічне обслуговування, страхування автомобіля, паливна картка тощо).