Voir le contenu
Купуй легко в кредит

ЗРУЧНО

BUYEASY – це комплекс спеціальних програм фінансування під будь-які можливості та потреби.

Ви можете самостійно розрахувати кредит, ознайомитися з графіком платежів та супутніми витратами, а також порівняти пропозиції спеціальних програм від банків-партнерів на Складі авто CITROЁN в Україні (перехід на онл.-склад).

Або, отримати всю необхідну інформацію по кредиту безпосередньо у фінансового консультанта салону.

 

 

ШВИДКО

Попереднє рішення про надання кредиту від 2 хвилин.

 

 

ПРОЗОРІ УМОВИ

Кредитні умови за програмою не містять ніяких прихованих комісій та платежів,  у Вас є можливість дострокового погашення з першого місяця без будь-яких штрафних санкцій. 

 

 

НАДІЙНІ БАНКИ-ПАРТНЕРИ

Партнерські програми від лідерів ринку автокредитування - АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «Ощадбанк» та АТ КБ «Приватбанк» .

 

 

НАДІЙНІ СТРАХОВІ ПАРТНЕРИ

Страховими партнерами є компанії, що демонструють стабільність,  мають багаторічний практичний досвід роботи і надійну ділову репутацію та входять в ТОП-10 компаній на ринку.

 

 

ПІДТРИМКА ІМПОРТЕРА АВТОМОБІЛІВ CITROЁN В УКРАЇНІ

Кредитні програми розроблені і підтримуються імпортером автомобілів CITROЁN в Україні, тому, можете бути впевнені, що отримуєте прозорі та конкурентні кредитні умови на ринку.

 

 

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК

Кредитний партнер АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

Відсоткова ставка - від 0,01% річних

Початковий внесок – від 30%

Строк кредитування – до 5 років

Фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредитування

ОЩАДБАНК

Кредитний партнер АТ «Ощадбанк» 

Відсоткова ставка - від 0,01% річних

Початковий внесок – від 20%

Строк кредитування – до 7років

Фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредитування

ПРИВАТБАНК

Кредитний партнер АТ КБ «Приватбанк»

Відсоткова ставка - від 0,01% річних

Початковий внесок – від 20%

Строк кредитування – до 5 років

Фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредитування

* Кредитний партнер АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р.,внесено до Державного реєстру банків 10.02.1993 р. за № 149.

Ви можете отримати «Авто в кредит під 0,01%» на наступних умовах: максимальний строк – 24 міс., максимальна сума – 2600000  грн., відсоткова ставка – 0,01% річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,99% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн, страхування життя позичальника – 1,99% від суми кредиту. Реальна процентна ставка становить від 31,56% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 60 місяців, початкового внеску - 30% вартості автомобіля,  процентної ставки – 11,99% річних, графіку погашення - ануїтет, страхування КАСКО – 6%, страхування життя позичальника – 1,99% від суми кредиту, разової комісії за видачу кредиту – 0% від суми кредиту, вартості автомобіля – 800 000 грн) до 52,63% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 12 місяців, початкового внеску - 60% вартості автомобіля,  процентної ставки – 0,01% річних, графіку погашення - ануїтет, страхування КАСКО – 6%, страхування життя позичальника – 1,99% від суми кредиту, разової комісії за видачу кредиту – 2,99% від суми кредиту, вартості автомобіля – 800 000 грн). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку,  на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555