Voir le contenu

СПОЖИВАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ В РЕАЛЬНИХ УМОВАХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Для забезпечення своїх клієнтів більш точною інформацією PSA Group надає незалежні, сертифіковані розрахунки реальної витрати пального. PSA Group співпрацює з громадською організацією "Транспорт та навколишнє середовище" (1) та France Nature Environnement (2).

Разом вони розробили протокол для вимірювання реального споживання пального, який схвалено сертифікаційною компанією Bureau Veritas (3).

ВИМІРЮВАННЯ РЕАЛЬНОГО СПОЖИВАННЯ

РОЗРАХУЙТЕ РЕАЛЬНУ ВИТРАТУ ПАЛЬНОГО ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Цей протокол прогнозує реальну витрату пального транспортних засобів, які рухаються за маршрутом протяжністю 92,3 км, що поєднує рух по міській, сільській та автомобільній дорозі. Протестовані транспортні засоби пересуваються по відкритих маршрутах в нормальних дорожніх умовах з пасажирами та багажем. Використання кондиціонера або обігріва також є обов'язковим. Вибрані маршрути мають ухили, відповідні використанню в реальних умовах (4).

 

Тому Citroën, бренд STELLANTIS Group, дотримується принципу прозорості по відношенню до своїх клієнтів.

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

(1) Транспорт та навколишнє середовище: Європейська екологічна асоціація, яка спеціалізується на розробці стійкої транспортної політики.

(2) France Nature Environment: Французька федерація асоціацій із захисту природи та навколишнього середовища

(3) Bureau Veritas: Глобальна компанія з інспекції, сертифікації та лабораторних випробувань

(4) Ця оцінка надається тільки як орієнтир і в інформаційних цілях та може змінюватися залежно від фактичних умов використання. Ця оцінка повністю відрізняється від офіційних даних про споживання палива в ЄС. Тому вона не має загального застосування.  Ми не робимо ніяких заяв або не даємо жодних гарантій будь-якого роду, явних або неявних щодо повноти, точності, надійності, придатності або доступності оцінки для будь-яких цілей. Протокол випробувань доступний на веб-сайті PSA Group: www.groupe-psa.com.