Voir le contenu

ПРИХИЛЬНІСТЬ CITROËN СТАЛОМУ РОЗВИТКУ

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ПРОБЛЕМИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ВІД ПРОЕКТУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ДО ЙОГО ПЕРЕРОБКИ 

На кожному етапі терміну експлуатації автомобіля команди Citroën наполегливо працюють, щоб мінімізувати вплив автомобіля на навколишнє середовище шляхом моніторингу споживання, викидів CO2 і забруднюючих речовин, дбайливого використання природних ресурсів, покращення можливостей переробки тощо.
Citroën зобов’язується:

  • Піклуватися про проблеми навколишнього середовища ще на етапі проектування своїх продуктів і послуг
  • Впроваджувати принципи циклічної економіки, що включає переробку та повторне використання матеріалів.

ДИЗАЙН

Екологічно чистий дизайн — це гарантія того, що ми досягнемо прогресу в галузі сталої мобільності, виходячи за межі відповідності екологічним нормам автомобільної промисловості. У Citroën це відображається в тому, що значна частина наших досліджень та інновацій присвячена чистим технологіям і екологічним матеріалам.

ВИРОБНИЦТВО

Citroën виробляє декарбонізовані автомобілі за допомогою промислового обладнання, яке може контролювати вплив і реагувати на ключові екологічні проблеми.

ПІСЛЯПРОДАЖНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Щоб заохотити точки продажу та ремонтні майстерні вжити заходів для кращого поводження з відходами, Citroën запроваджує ініціативи з переробки та оцінки відходів.

ПЕРЕРОБКА

Компанія Citroën наполегливо працює над тим, щоб зробити процес переробки більш ефективним, створюючи екологічні продукти від самого початку. Метою цього також є зменшення кількості відходів, які утворюються під час виробництва, використання та переробки транспортних засобів.