Voir le contenu
Відкрий для себе переваги АКБ від Бренду EUROREPAR
  • Потурбуйся про власний автомобіль та завчасно подумай про заміну АКБ.
  • Широкий асортимент АКБ від EUROREPAR включає в себе як стандартні варіанти, так і АКБ для автомобілів з системою Stop & Start.
  • Якість та надійність гарантована, і все за доступною ціною.

Щорічно, з настанням холодів, автовласники стикаються з важливим питанням: чи заведеться двигун після довгого простою на морозі, чи потрібно буде просити у сусіда «прикурити», а раптом доведеться залишити автомобіль і бігти на зупинку міського транспорту? Тому аби вберегти себе від зайвих клопотів, слід подбати про ваш автомобіль заздалегідь та перевірити справністю ключових деталей, а головне звернути увагу на акумулятор і його заряд. Але, щоб у вас не виникало побоювань перед настанням холодів, ми радимо звернути вашу увагу на АКБ від Бренду EUROREPAR.

 

EUROREPAR пропонує лінійки мультибрендових продуктів (запасні деталі, аксесуари, шини, оливи, витратні матеріали тощо) від концерну Stellantis для технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів. В асортименті EUROREPAR налічується більше 15 000 артикулів, що дозволяє назвати цю лінійку однією з найширших на ринку. Вона ідеально відповідає вимогам фахівців сервісних центрів.

 

Акумулятори EUROREPAR стануть надійним джерелом енергії – як для початкового запуску двигуна чи роботи стартера, так і для численних енергоспоживачів в салоні автомобіля. Адже акумулятори EUROREPAR виготовляються за найбільш сучасними технологіями, які забезпечують відмінні показники пускового струму для холодного старту, гарантують збільшений строк служби, підходять для автомобілів з системою Stop & Start (в залежності від моделі). До речі: загалом лінійка акумуляторів EUROREPAR нараховує 32 артикули, що відповідає запитам понад 90% ринку європейських авто.

Стандартна акумуляторна батарея від Бренду EUROREPAR

У групі стандартних АКБ EUROREPAR доступно 22 артикули, що дозволяє покривати потреби 95% європейського та  відповідно і українського автопарку. Дана категорія акумуляторів має різний діапазон потужності та різні розміри та форми корпусу, що підходять для встановлення як в європейські, так і в азіатські автомобілі. Стандартні 12-вольтові акумулятори EUROREPAR характеризуються високою європейською якістю, тривалим терміном служби та стійкістю до корозії і безперебійною роботою навіть при -180 за Цельсієм.

 

І що важливо також зазначити, це те що всі позиції в асортименті знаходяться на складах в Україні і уже зараз ви можете їх придбати за вигідною ціною. Звертайтесь в офіційну дилерську мережу для заміни або діагностики вашого АКБ, аби бути впевненим у завтрашньому дні.

Акумуляторна батарея від Бренду EUROREPAR для автомобілів з системою Stop & Start 

Акумулятори для автомобілів з системою Stop & Start налічують 10 артикулів, що дозволяє покрити 90% автопарку. Такий показник вдалося досягнути завдяки розробці продукту виключно відповідно до потреб ринку. Велика кількість сучасних автомобілів оснащена системою Stop & Start, за допомогою якої відбувається економія палива та зменшуються викиди CO2, але при цьому дана система створює велике навантаження на акумуляторну батарею через зупинки та повторні запуски автомобіля. Саме тому дуже важливо бути впевненим в надійності та витривалості вашого акумулятора, і саме це гарантує лінійка АКБ від Бренду EUROREPAR.

 

Акумуляторні батареї для автомобілів з системою Stop & Start, виготовляються з використанням двох технологій:

  • EFB - «рідкий» свинцевий акумулятор з більш досконалими технічними параметрами для автомобілів невеликого і середнього розміру. Крім того, це можливість для автомобілів без системи Stop & Start використовувати більш потужну акумуляторну батарею зі збільшеним на 200% числом пускових циклів (більше число пусків, ніж при використанні звичайної акумуляторної батареї)
  • AGM - більш потужна акумуляторна батарея, в якій електроліт знаходиться не в рідкому вигляді, а абсорбований у склотканині-сепараторі.  Така АКБ відрізняється значно більшим числом пускових циклів (на 350% більше, ніж у звичайної акумуляторної батареї)

 

І саме тому ми впевнено можемо стверджувати, що використовуючи АКБ від Бренду EUROREPAR ви отримуєте найкращу якість відповідно до європейських стандартів, надійність при запуску, швидку зарядку та захист від корозії. А так як ми впевнені в якості нашого продукту, то покупець отримує 2 роки гарантії на АКБ.

 

Що важливо, вам не доведеться довго очікувати аби придбати новий акумулятор EUROREPAR, адже практично всі позиції уже зараз знаходяться в Україні і ви можете вільно їх отримати. Придбати АКБ можна в офіційній сервісній мережі Stellantis, у дистриб’юторів запасних частин, у форматі онлайн через платформу exist.ua та в мережі ТЦ «Епіцентр». А щоб переглянути більше інформації про АКБ та іншу продукцію EUROREPAR заходьте на офіційний сайт Бренду і підбирайте для себе тільки якісні запасні частини та витратні матеріали.