Voir le contenu
MY AMI CARGO
CITROËN MY AMI CARGO: ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАНТАЖНОЇ МІКРОМОБІЛЬНОСТІ В МІСТІ
05/05/2021

Бренд CITROЁN створює нове унікальне рішення в сфері доставки - модель CITROЁN My Ami Cargo пропонує екологічно чистий електропривод та інші характерні переваги CITROЁN Ami, додаючи до цього зручний вантажний відсік, корисний об'єм 400 літрів, вантажопідйомність 140 кг.

Новий електромобіль CITROЁN My Ami Cargo - зручний автомобіль, що відповідає своєму часу та на нові запити мобільності серед місцевих сервісних компаній, служб доставки, приватних торговців і майстрів, індивідуальних підприємців, місцевої влади, співробітників державних адміністрацій, а також компаній-виробників різних товарів.

Новинка CITROЁN My Ami Cargo поєднує в собі вантажні яксоті і функціональність компактного комерційного автомобіля, а також всі переваги електромобіля: нульовий рівень викидів CO2, вільний доступ до зон, швидку зарядку всього за три години від звичайної розетки, простоту управління електричним транспортом, мінімальні витрати на експлуатацію.


Сімейство моделі CITROЁN Ami розширюється з появою легкого комерційного автомобіля (LCV) - зустрічайте CITROЁN My Ami Cargo: інноваційне економічне рішення для умов повністю електричної мікро-мобільності в сучасних містах-мегаполісах. Новинка CITROЁN My Ami Cargo пропонує швидке і зручне перевезення невеликих вантажів, товарів, обладнання на короткі відстані всередині міст, що в точності відповідає новим запитам корпоративних клієнтів.


Рішення, створене під запити клієнтів: служби доставки, торговці, майстри

Нові обмеження по пересуванню в центральній частині європейських міст, необхідність в транспорті з нульовим рівнем викидів, а також значне зростання послуг доставки - все це спонукало Бренд CITROЁN розробити унікальний компактний вантажний електромобіль My Ami Cargo, комерційну версію вже відомої моделі Ami. Це ідеальне рішення для мікро-мобільності: електрифікована, просте в управлінні, практичне і економічне. Новинка пропонує професіоналам своєї справи - службам доставки і перевізникам, майстрам і торговцям, співробітникам адміністрацій - максимальний комфорт, простоту, спокій під час використання нового транспортного рішення, якого раніше не існувало.

Електромобіль CITROЁN My Ami Cargo відрізняється модульним вантажним простором, облаштованим поруч із сидінням водія, що дозволяє в повній безпеці перевозити посилки, інструменти, товари, будь-які інші речі. Таким чином, модель CITROЁN My Ami Cargo пропонує по-справжньому функціональне вантажне відділення в поєднанні з усіма перевагами сучасного компактного електромобіля. Новинка забезпечує кращий захист, ніж 2- або 3-колісний транспортний засіб. І, в той же час, виявляється більш маневреною, ніж традиційний комерційний автомобіль більш високого класу - все завдяки компактним розмірам і простоті управління.


Більше внутрішнього простору - при максимальній зовнішній компактності

Оригінальна модель CITROЁN Ami спочатку дивує своїм внутрішнім простором - і це також є однією з найважливіших особливостей новинки My Ami Cargo: геніальне втілення ідеї «маленький зовні і просторий всередині».

Так, електромобіль CITROЁN My Ami Cargo зберіг яскравий і привабливий зовнішній вигляд Ami, однак запропонував фундаментальні зміни всередині - пасажирське сидіння поступилося місцем модульному вантажному боксу корисним об'ємом 260 літрів (вантажопідйомність до 170 кг), який сформований з декількох окремих деталей-перегородок:

- Вертикальна панель-перегородка відокремлює зону водія від вантажного відсіку. Вона розташована так, щоб забезпечити достатній простір для людини і гарантувати йому захист від вантажу. В результаті водій може насолоджуватися комфортом під час водіння - як і в стандартній пасажирської версії Ami. В даному випадку, дизайн був натхненний функцією, а конструкція слідувала за функціональністю. Наприклад, видавлені форма в перегородці забезпечує достатній запас місця для безперешкодного використання ручного (стоянкового) гальма. Ще приклад: висота і форма панелі-перегородки підібрана так, щоб вона виявилася нижче лінії погляду і зберігся круговий огляд на 360 ° - все для безпеки!

- Модульна полиця служить кришкою боксу і здатна витримати вагу до 40 кг, а її верхня частина пристосована для створення справжнього «мобільного офісу». Так, в полиці зроблений виріз під формат А4 для розміщення різних документів: бланки доставки, книга замовлень, електронний планшет. Полиця регулюється: вона може зрушуватися ближче до водія - для кращого доступу до вантажного відсіку при завантаження / розвантаження, або зрушуватися до дверей - для того, щоб водієві можна було легше дістатися до вмісту ящика прямо зі свого сидіння. Крім того, цю полицю можна зовсім зняти, що дозволяє перевозити високі предмети і вантажі.

- Плоска 2-рівнева підлога, яку можна або підняти і зафіксувати вертикально (для максимального обсягу вантажного відсіку), або опустити в горизонтальне положення (врівень з підлогою в задній частині електромобіля). Останнє положення дає можливість перевозити предмети довжиною до 1,2 метра. До речі, всередині багажного відсіку передбачені фіксатори для ременів-натяжителей, якими можна закріпити крихкі предмети під час перевезення.

- Нарешті, ящик який замикається в задній частині салону був розроблений для зберігання дорогих і важливих особистих речей, які необхідно захистити від можливого злодійства: смартфона, документів, навіть улюблених сонцезахисних окулярів. При цьому ящик максимально простий і зручний у використанні - одне натискання кнопки дозволяє швидко відкрити верхню кришку.

У підсумку загальний корисний вантажний обсяг CITROЁN My Ami Cargo перевищує 400 літрів. І все це літри трансформованого, багатофункціонального, зручного у використанні простору.

Всі переваги Ami - тепер і для корпоративних клієнтів, які обирають My Ami Cargo

Бренд CITROЁN робить особливий акцент на перевагах Ami, які важливі «на кожен день»: електричний привід, економічність в експлуатації, простота управління, компактність і маневреність в місті, можливість зарядки від звичайної розетки 220 В, вбудований кабель для зарядки, тд. Важливо сфокусувати увагу для розуміння суті: Ami - це не просто електромобіль, а ціла екосистема, яка дарує клієнтам новий досвід використання незвичайного продукту. Починаючи від повністю «цифрового» способу замовлення електромобіля, продовжуючи можливостями кастомізації і фінансування покупки, завершуючи простотою і зручністю щоденного використання Ami.

Новинка CITROЁN My Ami Cargo пропонує всі ключові переваги Ami:

- Електромобіль! Главная особенность CITROЁN My Ami Cargo в том, что это электромобиль: забудьте о расходе топлива, выхлопных газах, уровне выбросов CO2 – этого больше нет. Таким образом, водители-перевозчики получают полный доступ к центральным частям европейских городов, которые обычно закрыты для других автомобилей с традиционными двигателями внутреннего сгорания. Кроме того, новинка дарит легкое и бесшумное вождение, а также хорошую динамику во время езды – благодаря крутящему моменту, который доступен уже с первого оборота ротора электромотора. Тяговый аккумулятор типа «Литий-ион» емкостью 5,5 кВтч заряжается от обычной бытовой розетки с напряжением 220 вольт всего за три часа: также просто и быстро, как ваш смартфон. При этом запас хода модели CITROЁN My Ami Cargo составляет до 75 км, чего вполне достаточно для обычных ежедневных поездок по городу или в ближайшем пригороде. А благодаря электромотору мощностью 6 кВт, электромобиль развивает максимальную скорость до 45 км/ч.

- Маневреність і гнучкість. Новинка CITROЁN My Ami Cargo відрізняється невеликими розмірами: довжина - 2,41 м; ширина - 1,39 м; висота - 1,52 м. Разом з вражаючим діаметром розвороту (лише 7,20 м), все це здорово спрощує рух по місту: маневрування і паркування. Той випадок, коли зовнішня компактність реально перетворюється в гнучкість і зручність на тісних міських вулицях.

- Захист водія та вантажу. Електромобіль CITROЁN My Ami Cargo пропонує хороший рівень захисту, що значно перевершує 2- або 3-колісні транспортні засоби. Все завдяки сталевому трубчастого каркаса, який може надійно вберегти від ударів. Новинка дозволяє їздити навіть в погану погоду, зважаючи на наявність повністю закритого салону з вбудованою системою опалення. Крім того, висота кузова і положення водія електромобіля CITROЁN My Ami Cargo знаходяться на тій же висоті, що і у інших транспортних засобів: це гарантує хороший огляд. Нарешті, всі засклені поверхні (лобове скло, бокові вікна, заднє скло, люк) забезпечують огляд на 360 °, а світлий інтер'єр додатково підкреслює внутрішній простір і дарує відчуття затишку.

- Адаптація і кастомізація під запити клієнтів. Новинка CITROЁN My Ami Cargo, натхненна успіхом пасажирської версії CITROЁN Ami, дозволяє клієнтам налаштовувати вигляд і функціонал свого майбутнього електромобіля на власний розсуд. Доступний широкий вибір аксесуарів: шторки на вікна, килимки, відділення для зберігання речей, зажим-тримач для смартфона, адаптер DAT@MI для підключення вашого смартфона. Усе це допоможе зробити електромобіль My Ami Cargo ще більш функціональним. Передбачені навіть такі дрібниці, як зручна вертикальна сітка для утримання вантажу, щоб той не випадав при відкритих дверях.


Додаткова інформація: розміри вантажного відсіку My Ami Cargo:

Відстань всередині салону між передньою і задньою частинами – 1 220 мм

Довжина кришки-полки – 845 мм

Ширина кришки-полки – 410 мм

Довжина підлоги – 992 мм

Ширина підлоги – 318 мм

Відстань від рівня підлоги до кришки-полки – 351 мм

Відстань від рівня землі до кришки-полки – 805 мм