Voir le contenu
CITROËN JUMPER для аварійних служб

Унікальний CITROËN JUMPER для аварійних служб: поєднання перевіреного шасі та спеціального обладнання

  • Автомобіль CITROЁN Jumper має чудові рекомендації в Україні завдяки своїй вже доведеній надійності, витривалості, міцності конструкції.
  • Широкий перелік версій CITROЁN Jumper дозволяє швидко обирати бажаний варіант або створювати на його основі різноманітні спеціально-технічні транспорті засоби.
  • Наприклад, для аварійно-рятувальних служб на шасі CITROЁN Jumper створено новий автомобіль, переобладнання виконано компанією ТЕХКОМПЛЕКТ в Україні.

 

Бренд CITROЁN знову демонструє гнучкість для клієнтів. Підтвердженням є створення нового унікального автомобіля, що поєднує шасі-основу CITROЁN Jumper та індивідуально виконану спеціальну надбудову.

 

 

CITROЁN Jumper – надійна та міцна основа для будь-яких проєктів 

Автомобіль CITROЁN Jumper вже чудово себе зарекомендував у світі та Україні – завдяки власній міцності та витривалості конструкції: надміцні сорти сталі для кабіни та шасі, ресорна задня підвіска з високою вантажопідйомністю, надійний та перевірений часом двигун. Адже під капотом CITROЁN Jumper встановлено турбодизель 2.2 BlueHDi, що пропонує високу потужність 165 к.с. та крутний момент 370 Нм й водночас вирізняється гарною паливною економічністю. Останнього вдається досягти також і завдяки традиційній 6-ступеневій механічній трансмісії, що має розширений діапазон передавальних чисел: «силові» низькі перші передачі для початку руху навіть навантаженого автомобіля та «економічні» високі передачі для ощадливості під час руху з високою швидкістю. Познайомтесь ближче з автомобілем – у фірмовому шоу-румі моделі на офіційному сайті Бренду CITROЁN в Україні.

 

 

Приклад поєднання CITROЁN Jumper та ТЕХКОМПЛЕКТ: створення унікального автомобілю для аварійно-рятувальних служб

Бренд CITROЁN в Україні пропонує широкі можливості переобладнання та створення унікальних автомобілів на основі CITROЁN Jumper або інших моделей: автомобілі-рефрижератори, комерційні ізотермічні фургони, автомобілі швидкої медичної допомоги та інші. Одним з найкращих прикладів може бути автомобіль для аварійно-рятувальних служб, створений у партнерстві з компанією ТЕХКОМПЛЕКТ.

 

 

Основою слугує автомобіль CITROЁN Jumper «шасі-кабіна» з подвійною дворядною кабіною та посадковою формулою «6+1»: тобто, водій та шість пасажирів – три людини розміщується попереду, чотири людини сідають позаду. Таким чином, автомобіль може перевозити одразу сім людей, це цілком дієздатна бригада робітників для виконання рятувально-аварійних операцій. Проте окрім людей, також потрібно й обладнання. Тому автомобіль CITROЁN Jumper з переобладнанням ТЕХКОМПЛЕКТ отримав індивідуально виконаний кузов, що має сталевий каркас та зовнішню обшивку з пластику, армованого скловолокном. Всередині покриття виконано з алюмокомпозитної панелі, передбачено відсіки з полицями для перевезення інструменту та власний дизельний електрогенератор. Також облаштовані ніші для розміщення балонів з киснем, газом-бутаном, тощо. Завдяки цьому, на основі CITROЁN Jumper силами спеціалістів компанії ТЕХКОМПЛЕКТ вдалось створити справжню майстерню, що допоможе під час виконання будь-яких аварійно-рятувальних робіт.
 
 
 

Крім того, автомобіль CITROЁN Jumper пропонує широкий вибір різноманітний версій, де обов’язково знайдеться варіант під різноманітні запити клієнтів. Традиційний фургон CITROЁN Jumper у кількох варіантах по довжині та висоті кузова – для перевезення різноманітних товарів та вантажів, для захисту їх від негоди та злодіїв. Вантажопасажирський фургон CITROЁN Jumper – максимально універсальний автомобіль, що поєднує комфорт пасажирського салону з великим відокремленим корисним простором для вантажів. Автомобілі CITROЁN Jumper з бортовими платформами та одиночною або подвійною кабіною дозволяють перевозити людей та негабаритні вантажі. Нарешті, автомобіль CITROЁN Jumper у виконанні «шасі-кабіна» дає можливість створення власної індивідуальної надбудови під будь-які специфічні запити. Дізнайтесь більше про різноманітні варіанти автомобіля – під час «онлайн» консультації від представників Бренду CITROЁN

 

Окрім автомобілю CITROЁN Jumper у різноманітних модифікація, звісно Бренд CITROЁN пропонує й інші моделі: легкові та комерційні, седани та кросовери, мінівени та фургони. Причому багато автомобілів CITROЁN вже знаходяться на складах в Україні, тому їх можна придбати у максимально стислі терміни – то ж обирайте автомобіль CITROЁN собі до смаку завдяки функції «онлайн» складу. І не турбуйтесь про фінансування для вашого задуму, оскільки Бренд CITROЁN пропонує фірмове фінансування, що дуже просте та вигідне для клієнта – переконатись у цьому можна самостійно за допомогою функції «онлайн» розрахунку кредиту на автомобіль. Тож обирайте та купуйте свій бажаний новий автомобіль CITROЁN просто зараз!