Voir le contenu

Новий CITROЁN ё-C3 здобув титул Autobest Ecobest 2024

  • Новий електромобіль CITROЁN ë-C3 став переможцем конкурсу Autobest 2024 в номінації «Ecobest»!
  • Цей титул заслуговують лише ті транспортні засоби, які відрізняються чудовою екологічністю, високою ефективністю, зменшенням впливу на навколишнє середовище. Журі конкурсу Autobest відзначило саме Новий CITROЁN ë-C3 найбільш актуальним та важливим електромобілем 2024 року.
  • Новий CITROЁN ë-C3 – це перший доступний електромобіль Бренду, що буде вироблятись у Європі та пропонує транспортні рішення без компромісів. Новий CITROЁN ë-C3 полегшує життя з електромобілем: він пропонує клієнтам універсальність моделі В-класу, сучасний виразний дизайн та гарний комфорт, широкий перелік корисного обладнання – і усе це в поєднанні з електроприводом.

 

 

Новий CITROЁN ë-C3 здобув титул Ecobest 2024, який присуджує журі конкурсу Autobest. Ця нагорода покликана відзначити транспорті засоби, що пропонують екологічно чисту мобільність, високу енергетичну ефективність, методи зменшення впливу на навколишнє середовище. Таким чином, можна констатувати – журі конкурсу відзначає CITROЁN ë-C3 найбільш важливим електромобілем, що вийде на ринок у 2024 році.

Адже хетчбек CITROЁN ë-C3 змінює правила гри в сегменті електромобілів: він не лише пропонує доступну ціну, але й інші вагомі переваги. Це електромобіль, що буде вироблятися у Європі та продаватись за ціною від 23 300 євро. Водночас, це компактний хетчбек, що дуже універсальний та простий у використанні, може похвалитися привабливим стилем ззовні та гарним комфортом в салоні, пропонує широкий перелік обладнанням.

 

 

Починаючи з 2002 року, щорічно конкурс Autobest відзначає автомобілі, які отримують найбільшу кількість голосів у кожній категорії. Наприклад, автомобілі-учасники категорії Ecobest оцінюються з точки зору екологічної мобільності та продуктивності: запас ходу, ємність акумулятора, швидкість зарядки. Водночас, також дуже важливими є критерії вартості володіння/експлуатації. Голосування відбувається поміж представників 31 європейської країни, від кожної країни голосує один автомобільний журналіст. Новий CITROЁN ë-C3 точно знав, чим вразити експертів – і таким чином здобув перемогу у номінації Ecobest конкурсу Autobest 2024.

 

 

Окремо варто відзначити: це визнання Нового CITROЁN ë-C3 професійним журі прийшло відразу після перших й дуже позитивних відгуків від клієнтів. Адже вже понад 10 000 клієнтів забронювали свої електромобілі CITROЁN ë-C3 у версії «You» та «Max».

Титул Ecobest чудово підтверджує прагнення Бренду CITROЁN розширювати межі мобільності та пропонувати клієнтам електромобіль, який відповідає всім екологічним стандартам, а також вирішує проблеми пересування й доступності найбільш інноваційними способами.

 

 

Завдяки електродвигуну потужністю 83 кВт (113 к.с.) та акумулятору ємністю 44 кВт*год., який забезпечує запас ходу до 320 км за циклом WLTP, новий CITROЁN ë-C3 гарантує цілком достатню потужність та продуктивність, щоб задовольнити вимоги більшості клієнтів до власного міського електромобіля. Новинка втілює ідею надсучасного ідеального електромобіля для міських та приміських поїздок. При цьому не лише міські, але навіть заміські далекі подорожі стають легшими – завдяки підтримці функції швидкої зарядки постійним ступом потужністю 100 кВт, що дає можливість поповнити акумулятор в межах від 20 до 80% його ємності всього за 26 хвилин. Крім того, всі подорожі стають легшими та приємнішими – завдяки новому інтелектуальному планувальнику маршруту e-Routes.

 

 

Максимальна універсальність та найкращий комфорт у своєму класі

Бренд CITROЁN розуміє важливість універсальності для компактних моделей В-класу – і Новий CITROЁN ë-C3 точно досягає феноменальних успіхів в цьому!

Адже Новий CITROЁN ë-C3 ідеально відповідає потребам родин, які отримають плавність та безшумність роботи електричного приводу, гарний внутрішній простір салону, а також чудовий комфорт підвіски, що є основною ДНК відомого французького Бренду.

Відчуття затишку та комфорту взагалі уже давно є пріоритетом для CITROЁN. У новому електромобілі CITROЁN ë-C3 усе виходить на якісно новий рівень завдяки концепції салону C-Zen Lounge: особливо м’які сидіння Citroën Advanced Comfort Seats з оновленою конструкцією, лаконічна багаторівнева панель приладів, приємні вставки з тканини, полиця Sofa Design для зручного розміщення дрібних речей. Нарешті, також варто відзначити нову підвіску Citroën Advanced Comfort Suspension, яка додає позитивних вражень та забезпечує неймовірний комфорт руху – наче створює ефект «летючого килима», що вже стало характерною рисою сучасних моделей CITROЁN.

 

 

Сучасний дизайн – для сучасного доступного електромобіля

Виразний дизайн Нового CITROЁN ë-C3 поєднує риси традиційного європейського хетчбеку В-класу та компактного кросовера: збільшений кліренс, вище положення сидіння тощо. Таким чином, Новий CITROЁN ë-C3 задовольняє вимоги клієнтів, що постійно розвиваються й прагнуть більшого. Крім того, новинка пропонує не лише надсучасний електричний привод, але також широкий перелік корисного обладнання та сучасних систем допомоги водію.

Нагадаємо, що вже в наступному році новинка буде представлена також і в Україні у виконанні з різними силовими агрегатами. А поки пропонуємо ознайомитись з повним модельним рядом Бренду CITROЁN в нашій країні. Адже навіть сьогодні Бренд пропонує українцям доступний компактний хетчбек CITROЁN С3, сучасний комфортний електромобіль CITROЁN ё-С4 та багато інших моделей.