Voir le contenu

Відкрився новий концептуальний дилерський центр CITROËN «АВТОГРАД ОДЕСА»

  •  Українська родина дилерів CITROЁN поповнилась новим концептуальним представником Бренду – тепер у місті Одеса: дилерський центр CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА» офіційно відкрито 18 вересня поточного року за новою адресою.
  • Новий дилерський центр пропонує повний спектр послуг: продаж автомобілів, сервісне обслуговування та виконання ремонтних робіт, відділ Trade-In, кредитування та страхування тощо.
  • Завдяки зручному розташуванню – Київський район, вул. Інглезі, 15А – до нового дилера можуть комфортно дістатись не лише мешканці Одеси, але й навколишніх міст.

 

 

Бренд CITROЁN з радістю повідомляє про початок роботи нового концептуального дилерського центру CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА», який офіційно відкрився 18 вересня 2023 року за новою адресою м. Одеса, вул. Інглезі 15А. Таким чином, відомий французький Бренд та персонал дилерського центру CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА» демонструють стійкість та прагнення до розвитку навіть у складні для України часи – що обов’язкового має завершитись гідною відзнакою у вигляді успішної роботи нового дилера!

 

 

І для цього існують усі передумови. Адже місто Одеса та Одеська область є одними з найбільших в Україні, мають розвинену економіку та велику кількість населення. У той же час, дилерський центр CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА» є єдиним представником Бренду CITROЁN в цій важливій частині України – це означає не лише ексклюзивне позиціонування, але й підвищену відповідальність. Адже новий дилер уособлює собою світ Бренду CITROЁN для одеситів та мешканців найближчих міст, які можуть завітати для купівлі або обслуговування автомобіля. 

 

 

Новий дилерський центр CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА» входить до складу великого автомобільного містечка, що дуже зручно для потенційних. І нові сучасні моделі CITROЁN гарантовано знайдуть чим привабити потенційних покупців. Адже експозиція нового дилерського центру може нараховувати до шести автомобілів Бренду: легкові седани або кросовери, комерційній фургони, сімейні вени тощо. Крім того, новий дилерський центр CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА» пропонує послугу Trade-In (обмін вживаного автомобіля на новий), оформлення кредиту або лізингу, ігрову дитячу зону, можливість проведення тест-драйву, зону відпочинку та очікування тощо.
 
 
 

Окремо варто відзначити чудові сервісні можливості дилерського центру CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА». Адже сервісна зона загалом налічує 16 підйомників для обслуговування або ремонту автомобілів, а також 6 постів для роботи автомобільних електриків – це дозволяє за день обслуговувати близько 60 автомобілів. Також до складу автомобільного містечка, де розташований дилер CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА», входить малярно-рихтувальний комплекс з двома малярними камерами та кількома постами для кузовних робіт і відновлення геометрії кузова. Загалом сервісна зона має площу близько 800 кв. м та може обслуговувати до 16 тис. автомобілів на рік!

 

 

Нарешті, відзначимо й участь нового дилера у програмі підтримки критичної інфраструктури України, що дуже важливо в нинішні скрутні часи. Адже багато фургонів CITROЁN використовуються у якості автомобілів швидкої медичної допомоги, для перевезення ремонтних бригад енергетиків та комунальних працівників тощо. Таким чином, новий дилер CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА» та Бренд CITROЁN загалом роблять свій внесок у нашу майбутню спільну перемогу!

 

 

 

Завітайте до нового концептуального дилерського центру CITROЁN «АВТОГРАД ОДЕСА» та обирайте бажаний CITROЁN уже зараз. Ознайомитися з доступними автомобілями в Україні можна на онлайн-складі Бренду, а дізнатися детальну інформацію про кожного з них ви можете на офіційному сайті CITROЁN.