Voir le contenu

КОНЦЕПТ AMI ONE, НОВЕ БАЧЕННЯ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ

ТЕПЕР КОНЦЕПТ-КАР AMI ONE СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ

З 1919 року історія компанії Citroën відображає її здатність рухатися в ногу з часом, створюючи нонконформістські та революційні транспортні засоби, що стали іконами. На Женевському автосалоні 2019 року Citroën презентує свій підхід до міської мобільності, який компанія має намір зробити доступним для всіх.

НАРОДЖЕНИЙ CITROËN

Концепт Citroën Ami One – це бачення Citroën свободи у місті: #LibertyElectriCityMobility! Він поєднує в собі всі переваги 100% електричної технології зі сміливим і яскравим дизайном та простотою використання. Він також отримав найвищі оцінки за комфорт і практичність.

Наслідуючи Citroen 2CV, концепт Ami One може адаптуватися до всіх типів використання «à la carte», від особистого використання автомобіля до оренди. Концепт Ami One сповідує свободу пересування для всіх і може стати справжньою міською іконою.

 

КУБІЧНІ ФОРМИ

Концепт Ami One може похвалитися куполоподібним кузовом і компактними розмірами (довжина 2,50 м, ширина 1,50 м і висота 1,50 м), що демонструє його надійність, рухливість і виключну маневреність. Створений для міста, він також має засоби захисту на кожному з кутів кузова. Елементи фірмових панелей Airbump® інтегровані у впізнаваному кольоровому стилі Out Of the Blue.

ВИРАЗНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

Концепт Ami One - це сучасний витвір з виразною передньою частиною, яка прикрашена елегантним Y-подібним світловим підписом, натхненним концептом CXperience. Денні ходові вогні та індикатори повороту демонструють витонченість завдяки плаваючій структурі. Яскрава помаранчева фарба для кузова та 2D-логотип у центрі лакованої чорної поверхні підсилюють образ автомобіля.

РОЗУМНИЙ ДИЗАЙН

Концепт-кар Ami One має все необхідне, щоб стати «популярним» у місті. Міський транспортний засіб для мобільності, що може похвалитися дизайном, інтелектуальністю та економічністю, збільшуючи нові можливості завдяки своїм симетричним деталям. До них відносяться однакові двері як праворуч, так і ліворуч, через що вони відкриваються у різних напрямків, завдяки шарнірам з боку водія для полегшення доступу та з боку пасажира – для більшої безпеки. Крім того, наявні ідентичні бампери, ідентичні крила, розташовані діагонально до буферів як спереду, так і ззаду; ідентичні пороги праворуч і ліворуч; реверсивні денні ходові вогні (ДХВ) і задні ліхтарі ліворуч і праворуч. Кожна частина кузова автомобіля надійна, проста у збиранні та високої якості.

 

Ще однією відмінною рисою міського мобільного автомобіля є його конструкція з відкритим верхом. Полотняний дах у кольорі Anthracite Grey відкривається, а також пропускає світло і є простим у використанні. Дах зсувається та складається одним рухом за допомогою синього ремінця та кнопки

НАРОДЖЕНИЙ ВІЛЬНИМ.

Завдяки цьому новому та унікальному міському транспортному засобу, бренд прагне зробити індивідуальну мобільність доступною для міських споживачів. Концепт Ami One призначений для міських клієнтів, що мають або не мають водійське посвідчення, поділяють любов бренду до свободи пересування

100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ

Концепт Ami One на 100% електричний і легко заряджається за дві години. Він досягає максимальної швидкості 50 км/год без викидів CO2 і має запас ходу 95 км, що робить його ідеальним для міських подорожей.

 

Залишаючись безшумним, концепт Ami One також безпечний в навколишньому середовищі, оскільки оснащений власним звуковим підписом, розробленим агентством Start-Rec разом з дизайнерами Citroën. Звуки, які видає Ami One, відображають всю його особистість. Звукова тема є аналоговою, і дуже відрізняється від цифрового кліше про «робота». Звуковий профіль також відповідає європейському регламенту, введеному 1 січня 2019 року. З міркувань безпеки всі електромобілі тепер мають бути обладнані штучним звуком при пересуванні на низьких швидкостях, щоб попередити пішоходів про їх наближення

НАРОДЖЕНИЙ РОЗУМНИМ

Концепт Ami One – це на 100% підключений міський мобільний автомобіль, що означає, що смартфон є центральним елементом інтерфейсу, що робить водіння легким і спокійним. Клієнти отримують доступ до концепт-кару Ami One за допомогою своїх смартфонів. Двері замикаються та відмикаються за допомогою QR-коду на алюмінієвій основі ручок дверей. Потрапивши всередину, водій розміщує свій телефон перед собою в зоні бездротової зарядки. Після цього починається взаємодія між концептом Ami One і водієм. Потрапивши всередину, водій розміщує свій телефон перед собою в зоні бездротової зарядки. Після цього починається взаємодія між концептом Ami One і водієм. Інформація з телефону відображається в полі зору водія так само, як і для системи проєкційного дисплея. Після цього водії зможуть отримати доступ до своїх особистих додатків і низки послуг за допомогою смартфона. Концепт Ami One має дві кнопки на кермі: голосову команду для виклику помічника та меню застосунку

СПІЛЬНЕ КОРИСТУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ АБО ОРЕНДА

Концепт-кар Ami One дивиться в майбутнє, пропонуючи нові підходи до володіння автомобілем. Citroën полегшує життя своїх клієнтів з точки зору доступу до мобільності, пропонуючи кілька варіантів спільного користування автомобілем або оренди автомобіля, а також вибір відповідних послуг (включаючи зарядку та паркування) через спеціальний застосунок. Мета полягає в задоволенні всіх потреб клієнта щодо пересування шляхом вирішення всіх способів, у які клієнт використовує мобільність (інколи або на регулярній основі, з родиною або друзями, індивідуально або спільно. 

Варіанти спільного використання та оренди автомобілів можуть бути налаштовані відповідно до вимог мобільності кожної людини та задовольняти її потреби протягом п'яти хвилин, п'яти годин або п'яти днів використання, а також використовуватися протягом більш тривалих періодів через пропозиції щодо оренди на п'ять місяців або довгострокові угоди оренди на п'ять років

ПОКРАЩЕНИЙ ІНТЕР'ЄР

Салон просторий і максимально функціональний. Сидіння водія (на рейках) і пасажирське сидіння (фіксоване) розташовані асиметрично, щоб забезпечити більший простір і легкість руху. Місця для зберігання вправно розроблені, щоб максимально використовувати кожен куточок салону.

МІСЦЯ ЗБЕРІГАННЯ

Команди Citroën Style створили оригінальне місце для зберігання з боку пасажира для розміщення в салоні ручної поклажі та сумки. Сзаду знаходиться платформа, доступ до якої здійснюється через складання сидіння водія, яка може використовуватися для періодичного перевезення багажу та оснащена набором водія з флуоресцентним жилетом і попереджувальним трикутником.