Voir le contenu

AG2R CITROËN TEAM

ВЕЛИКЕ ПАРТНЕРСТВО У ВЕЛОСПОРТІ

Ось вже більше 100 років Citroën створює казкову історію для своїх клієнтів, вносячи свій внесок в їх повсякденне життя і мобільність. У січні 2021 року, поряд з AG2R LA MONDIALE, Citroën став співпартнером і спонсором команди Вінсента Лавеню. Це партнерство з новим і унікальним підписом "Roulons ensemble" ("Їдемо разом") передає рішучі послання. У 2022 році Citroën оновить весь автопарк новими автомобілями.

CITROËN

ПОПУЛЯРНИЙ БРЕНД

З моменту свого створення Citroen завжди був популярним брендом, близьким до людей. Велоспорт є чудовим прикладом такої близькості: він поєднує дуже велику кількість людей різного віку в багатьох країнах світу.

Тому цілком природно, що Citroen став займатися велоспортом.

AG2R LA MONDIALE

БАГАТОРІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМАНДИ ВІНСЕНТА ЛАВЕНУ

AG2R LA MONDIALE, колишня назва AG2R Prévoyance, працює разом з Вінсентом Лавеню і його командою вже 24 роки. Прийнявши Citroën співпартнером, він відкриває нову главу в історії команди, яка з січня 2021 року носить назву AG2R CITROËN TEAM. 

AG2R CITROËN TEAM

ФРАНЦУЗЬКА КОМАНДА З МІЖНАРОДНИМ ЗНАЧЕННЯМ

AG2R CITROËN TEAM складається з 29 велосипедистів дев'яти різних національностей: 17 французів, п'ять бельгійців, один люксембуржець, один швейцарець, один італієць, один фін, один австрієць, один австралієць та один американець. Він поділяє цінності Citroën – сміливість, продуктивність і близькість – зі своїми зацікавленими сторонами та з любителями велоспорту в цілому. Нове недавнє партнерство дозволить йому вийти на новий етап свого розвитку та брати участь в найбільших гонках Світового туру.

УНІКАЛЬНА І СМІЛИВА ФУТБОЛКА

ГРАФІЧНА НАЗВА ДЛЯ КОМАНДИ

Створення нової графічної назви команди AG2R CITROËN TEAM стало знаковим моментом у співпраці Citroën, AG2R LA MONDIALE і командою Вінсента Лавеню. Проект зайняв п'ять місяців.

Дизайн футболки не обмежувався поєднанням брендів. Це стало справжнім випробуванням для трьох учасників, які обрали сильний і унікальний графічний підхід, який, безсумнівно, виділить їх серед пелотону. Це прекрасно ілюструє загальну сміливість, об'єднання та амбіції партнерів.

НОВІ МОДЕЛІ CITROËN НА ДОРОГАХ

ЩОБ ПІДТРИМАТИ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

Команда AG2R CITROËN має абсолютно новий парк з 26 автомобілів, який повністю відповідає потребам команди з точки зору простору на борту, комфорту, ефективності та надійності

Новий автопарк складається з таких автомобілів: дев'ять Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid, десять Citroën C5 X Plug-in Hybrid та сім Citroën SpaceTourer.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

УСПІХ НА СПОРТИВНОМУ РІВНІ ТА НА РІВНІ ЛЮДИНИ 

Ось вже більше 20 років навчальна програма команди Вінсента Лавеню спрямована на виявлення талантів, їх навчання і допомогу їм у зростанні й підготовці до майбутнього. Вона переслідує три основні цілі: благополуччя спортсменів, розвиток велоспорту і спортивний успіх. Наразі програма включає в себе:

AG2R CITROËN U19 TEAM, юнацька команда у Вуароні (Ізер);

AG2R CITROËN U23 TEAM, резервна команда в Шамбері (Савойя).

Навчальна програма на основі унікальної моделі означає, що кращим французьким і міжнародним кандидатам не потрібно вибирати між спортом високого рівня та продовженням вищої освіти.