CITROËN ЗАНОВО ВИНАХОДИТЬ КРОС-ХЕТЧБЕК

Новий Citroën C4 уособлює новий етап у конструюванні автомобілів Citroën, надзвичайній комфортабельності салону та вибору з двох типів двигунів: бензинового та дизельного.  

Новий Citroën C4 — достойний наступник автомобілів Citroën C-класу, що вироблялися за минулі 92 роки. Від 1928 року одне за одним з конвеєра зійшли 10 поколінь автомобілів, що розійшлися загальним тиражем у 12,5 млн шт. 

ДИЗАЙН

ПЕРЕКОНЛИВИЙ СТИЛЬ, УНІКАЛЬНА ОСОБИСТІСТЬ

C4-Design

Новий Citroën C4 заявляє про свою унікальність шляхом поєднання:

 • елегантності, плавності та динаміки хетчбека C-класу: аеродинамічний силует, вишукані лінії кузова та характерні деталі оформлення, нові обриси фар та задніх ліхтарів;
 • сили та характеру кросовера: великі колеса, шляхетні та потужні лінії.

Передня частина

Задня частина

Вигляд збоку

Персоналізація

C4-Design-Soufflerie

Інновативна
та технологічна передня частина

Citroën C4 має енергійне та солідне зовнішнє оформлення:
високий, неначе вирізблений капот;
Передня частина, що поєднує нові принципи естетики Citroën: V-подібне розташування ламп у фарах, двоярусні фари та хромовані шеврони, що розтягнулися на всю ширину автомобіля;
Елементи розташовані таким чином, щоб підкреслювати використання світлодіодних ламп: у денних ходових вогнях, фарах та протитуманних фарах.
Citroën C4

Аеродинамічний профіль

Кузов автомобіля має обтічну форму, підкреслену опуклими частинами з м’якими та динамічними лініями. Кремезний зовнішній вигляд автомобіля промовляє про приховану міць та характер. Короткі передній та задні звиси у поєднанні з колесами великого діаметру (690 мм) та дорожнім просвітом завбільшки 156 мм, що більше, ніж у конкурентів, надають автомобілю унікальну піднесену поставу, впевнену та самодостатню, що створює враження «готовності до раптової атаки».
Citroën C4

Динамічна та солідна задня частина

Задня частина надає автомобілю динамічності та солідності, водночас натякаючи на чималий багажник — завбільшки 380 л. Завдяки похилому задньому вікну, аеродинамічному спойлерові та ліхтарям, поєднаним блискучою чорною стрічкою, новий C4 має унікальну, не схожу на інших форму задньої частини, де використано ліхтарі з новим V-подібним обрисом світлодіодних ламп.
Citroën C4 - Garnissage

31 варіант поєднання кольорів кузова, 6 варіантів оббивки та оформлення салону

7 кольорів кузова : морозно-білий, обсидіаново-чорний, сталево-сірий, платиново-сірий, еліксирово-червоний, карамельно-коричневий та ісландський синій.

5 кольорових пакетів : глянцево-чорний, соболино-металевий, потекстуровано-сірий, анодований темно-червоний та анодований синій. Останній ексклюзивно представлено лише для нового електромобіля ë-C4.

6 варіантів оздоблення салону передбачають використання теплих на дотик матеріалів та стриманіші або яскравіші тони: стандартна оббивка та 5 варіантів оббивки для сидінь підвищеного комфорту: міський сірий, столичний сірий, столичний синій, стильний чорний та стильний червоний.

ЗРУЧНІСТЬ ПОНАД УСЕ

CITROËN ADVANCED COMFORT®

КОМФОРТ ПІД ЧАС ЇЗДИ
КОМФОРТ ПІД ЧАС ЇЗДИ

Підвіску нового C4 вкомплектовано прогресивними гідравлічними подушками, що забезпечують неабиякий комфорт і ефект летючого килима під час поїздок, сприяють динаміці руху та збільшують задоволення від їзди.

КОМФОРТАБЕЛЬНІ СИДІННЯ
КОМФОРТАБЕЛЬНІ СИДІННЯ

Сидіння підвищеного комфорту — це ексклюзивна новаторська розробка Citroën. Вони передбачають:

 • 15-міліметровий спінений верхній шар під оббивкою, що забезпечує м’якість та гарну підтримку корпусу тіла з першого контакту.
 • Основу з піни високої щільності, що забезпечує оптимальний комфорт: краще ізолювання від вібрацій, не збігається та довго служить.

КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ
КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ

Новий C4 запропонує своїм власникам відносно невеликі зовнішні габарити, що дозволяють поліпшити маневровість під час щоденного використання, та просторий салон, який зокрема передбачає вдосталь місця на рівні колін пасажирів другого ряду (198 мм).

КОМФОРТ НА ДУШІ
КОМФОРТ НА ДУШІ

Новий C4 має великий панорамний дах, який заливає салон світлом. Дах має електропривод відкривання-закривання.

КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ

На новому C4 зручність використання проілюстровано 20 допоміжними системами для водія, що спрощують користування автомобілем.

На додачу до них передбачено 6 варіантів підключення портативної електроніки.

ПІДВІСКА PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS®

EC4-CAC


Підвіску нового C4 укомплектовано прогресивними гідравлічними подушками, що забезпечують неабиякий комфорт і ефект летючого килима під час поїздок, сприяють динаміці руху та збільшують задоволення від їзди. Принцип їхньої дії простий. У підвісці Citroën з прогресивними гідравлічними подушками передбачено два гідравлічних обмежувачі ходу з кожного боку: один для відскоку, а інший — для компресії. Таким чином, підвіска працює в два етапи в залежності від навантаження:

 • За невеликої компресії чи відскоку пружина та амортизатор разом контролюють вертикальні рухи, не задіюючи обмежувачі. Це створює враження, що автомобіль летить над нерівностями дороги: створюється ефект летючого килима.
 • За незначної компресії чи відскоку пружина та амортизатор працюють в унісон з гідравлічними обмежувачами, які поступово уповільнюють рух, таким чином уникаючи раптових зупинок в кінці ходу. Гідравлічний обмежувач поглинає та розсіює отриману енергію. Таким чином, вдалося уникнути ефекту відскоку, а водій та пасажири у салоні ідеально ізольовані від нерівностей дороги.

ПРОДУМАНІ МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

У новому Citroën C4 питання комфорту розглядається через призму зручності для водія та пасажирів: у салоні ви знайдете чимало містких та продуманих місць для зберігання речей. 

Тримач Citroën для планшета

Центральна консоль

Місця для речей

Багажник

Citroën C4 - Smart Pad support

Фірмовий тримач для планшета
лише на автомобілях Citroën

У новому C4 передбачено спеціальні місця та пристрої для зберігання речей для переднього пасажира:

Citroën Smart Pad Support® — це продуманий висувний тримач, вмонтований безпосередньо у передню панель, що дозволяє надійно закріпити цифровий планшет хоч якої марки, щоб передній пасажир зміг ним користуватися.

Висувна шухляда розташована у передній панелі перед пасажиром дозволить вам зберігати, наприклад, планшет.
Citroën C4 - Rangements-AV

Центральна консоль

Висока та широка центральна консоль спроектована таким чином, щоб забезпечити максимальний простір для зберігання речей:

Зона для перезаряджання телефонів, у яку можна покласти смартфон на перезарядку
2 роз'єми USB
Велика зона для зберігання біля підніжжя консолі з розділювачем на відділи
Поличка для зберігання перед важелем КПП, куди можна покласти дрібні речі
Велика ніша у центрі з відсувною кришкою, що містить два тримачі для кружок
Чимала ніша для речей під відсувним переднім центральним підлокітником.
C4-Rangements-AR.gif

Простір у задній частині салону

У новому Citroën C4 ви знайдете:

Достатньо місця в салоні для максимального комфорту пасажирів другого ряду з чималим простором у районі колін — 198 мм — найкращий показник у цьому класі автомобілів

Зручні місця для зберігання речей, наприклад: 1 ніша у підлокітнику, тримачі для чашок

Аж до 2 роз'ємів USB
C4-Coffre.gif

Просторий багажник

Завдяки просторому багажнику на 380 л, яким легко користуватися, новий Citroën C4 є одним з лідерів у своєму класі.

Дворівнева підлога дозволяє розділити багажник на два відділи та скористатися з пласкої підлоги, коли складено спинки сидінь другого ряду. Її можна встановити під кутом, щоб полегшити завантаження речей у багажник.

СУМІСНІСТЬ

EC4-C4-Connectivity

У новому Citroën C4 запропоновано найкращі рішення з підключення портативної електроніки:

 • 10-дюймовий сенсорний екран дозволить вам змінювати налаштування бортових систем та мати доступ до інформаційно-розважальної системи. Крім того, за допомогою нього ви зможете користуватися телефоном, кондиціонером повітря та навігацією. Керувати ним можна за допомогою голосових команд.
 • Система Connect Play з функцією Mirror Screen («Дзеркальний екран»), що сумісна з протоколами Android Auto та Apple CarPlay
 • Індукційне (бездротове) заряджання смартфонів
 • Connect Nav — навігаційна система найновішого покоління з тривимірним зображенням ландшафту та підключенням до інтернету
 • Відеореєстратор Citroën® ConnectedCAM: третя модель Citröen після Citroën C3 та кросовера Citroën C5 Aircross, на якій встановлено цю систему.

СИСТЕМА CITROËN CONNECT PLAY

citroen

Завдяки системі Connect Play з функцією Mirror Screen («Дзеркальний екран») на новому Citroën C4 ви зможете підключати через роз'єм USB свій смартфон до інформаційно-розважальної системи автомобіля. На сенсорний екран цієї системи транслюватиметься екран вашого смартфона.

Таким чином на сенсорному екрані ви зможете бачити свої звуко- та відеозаписи, а також користуватися сумісними програмами. Крім того, залежно від моделі смартфону ви зможете керувати програмами за допомогою голосових команд завдяки вбудованій системі розпізнавання мовлення.

Citroën Connect Play підтримує протоколи Apple CarPlay™ та Android Auto.

C4-Tableau de Bord

ТЕХНІКА

20 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ

У новому Citroën C4 передбачено 20 допоміжних систем для водія, які покращують безпеку, комфорт та затишок у салоні, щоб зробити щоденне життя легшим, а поїздки — простішими та безпечнішими.

citroen

КОЛЬОРОВИЙ ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ ПІД ЛОБОВИМ СКЛОМ

Кольоровий проекційний дисплей — це пристрій, що виводить основні дані про поїздку на прозору пластину у полі зору водія, розташовану під лобовим склом.

citroen

ДОПОМОГА ВОДІЄВІ НА ШОСЕ

Комплекс допоміжних систем для водія під час руху на швидкісних автотрасах складається з адаптивного круїз-контролю з функцією повної зупинки та системи утримання у смузі руху. Ці системи дозволяють встановлювати певну швидкість та рухатися у певній смузі. Таким чином, водій матиме змогу частково делегувати керування автомобілем. Йому залишиться лише слідкувати за дорогою, тримаючи руки на кермі, як вимагає законодавство. У будь-яку мить водій може взяти керування на себе, натиснувши на педаль гальма або крутнувши кермо.

БЕНЗИНОВИЙ АБО ДИЗЕЛЬНИЙ

c4

Для Citroën C4 передбачено бензинові та дизельні двигуни нового покоління, що відповідають нормативам Euro 6d:

 • Динамічна та ощадлива їзда
 • Бензинові двигуни з потужністю від 100 до 155 к. с.
 • Дизельний двигун з потужністю 130 к. с.

New Citroën C4 - BOÎTE DE VITESSES AUTOMATIQUE EAT8

Восьмишвидкісна автоматична КПП

Восьмишвидкісна автоматична коробка передач відтепер має новий гільошований блок з важелем перемикання передач. Передбачено 3 положення (R, N та D), щоб легко вибирати задню, нейтральну або передню передачу, та дві кнопки: P, щоб задіяти режим «Стоянка», M, щоб задіяти режим «Ручне перемикання» на автомобілях з бензиновим або дизельним двигуном.

ФІРМОВІ АКСЕСУАРИ

Обираючи CITROËN , ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN С4 були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.
citroen
citroen

ДОВІДНИК АВТОМОБІЛЯ

Довідник автомобіля розроблений, щоб дозволити вам повною мірою насолоджуватися своїм Citroën C4 у будь-яких ситуаціях. Не поспішайте, уважно прочитайте цей документ та ознайомтесь з автомобілем. Цей посібник пояснює різне обладнання, доступне для всієї нової лінійки Citroën C4. Обладнання вашого автомобіля буде залежати від рівня комплектації, версії та технічних характеристик.

ФОТОДОБІРКА

Top