Новий Citroën C3 — це хетчбек з натхненним зовнішнім виглядом, що виділяється своїм унікальним дизайном. Завдяки 97 варіантам оформлення екстер’єру цей автомобіль ніколи не буде схожий на жоден інший. Коли річ заходить про комфортабельність, новий Citroën C3 може похизуватися новими сидіннями поліпшеного комфорту Advanced Comfort та підвіскою, які підносять його на перше місце у класі. Це сучасний автомобіль, що завжди тримає зв’язок онлайн. Крім того, у ньому передбачено 12 допоміжних систем для водія, які значно спрощують процес перебування за кермом.  

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО НОВИЙ CITROËN C3 З ВІДЕО

ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА НОВОГО C3
ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА НОВОГО C3

Передня частина нового Citroën C3 уособлює новий етап розвитку зовнішнього оформлення автомобілів з модельного ряду Citroën.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ТА ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ТА ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ

Новий Citroën C3 — це модель з напрочуд різнобарвним характером. Саме тому він не схожий на жоден інший автомобіль у своєму класі. Він уміло грає на своїх відмінностях завдяки потенціалу до персоналізації: на ваш вибір до 97 варіантів оформлення зовнішнього вигляду, 4 кольори даху, 3 варіанти кольорової гами для інтер’єру салону та нові легкосплавні диски в асортименті.

СИДІННЯ CITROËN ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ
СИДІННЯ CITROËN ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ

Новий Citroën C3 спроектовано так, щоб кожна поїздка залишала якнайкращі враження. Відчуття добробуту у салоні підсилюють нові сидіння підвищеного комфорту Citroën Advanced Comfort, що доповнюють загальні приємні враження від їзди.

12 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ
12 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ

У новому Citroën C3 передбачено 12 допоміжних систем для водія, що спрощують процес керування автомобілем та роблять його більш безпечним.  

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Загальні враження та стилістика оформлення нового Citroën C3 еволюціонують у бік більшої потужності та надають автомобілю природну силу. Його потужні форми, що підкреслені новими графічними елементами, беруть за приклад кодекс правил справжніх кросоверів.

Superposition_Design_DSK_1500x600
Face-Avant_625x400

СМІЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Новий Citroën C3 знаменує собою новий етап розвитку стилістики у модельному ряду Citroën. Передня частина нового Citroën C3 має більш упевнений та динамічний вигляд, нагадуючи оформлення концептуального автомобіля CXPERIENCE.

ОБИРАЙТЕ З ПОНАД 97 КОМБІНАЦІЙ ЕКСТЕР’ЄРУ

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ НОВИЙ CITROËN C3!

7 КОЛЬОРІВ КУЗОВА НА ВИБІР

На додачу до вже відомих кольорів (чорного, стального, платинового, пісочного та білого) презентуємо два нових яскравих кольори: червоний та бірюзовий.


Teintes-carosserie2_625x400

4 ПАКЕТИ ДЕКОРУ

Pack-Color_1500x400

Пакет декору — це набір кольорових вставок. До набору включено накладки у гнізда передніх протитуманних фар та наліпки для захисних накладок Airbump® на панелях дверей. Для нового Citroën C3 пакет кольорів було розширено: на додачу до наявних чорного, білого та червоного кольорів було додано бірюзовий.

4 КОЛЬОРИ ДАХУ

Новий Citroën C3 пропонується у новому кольорі: бірюзовому (на додачу до наявних білого, чорного та червоного). Кольори даху точнісінько такі, як і кольори бічних дзеркал та смуг на задніх стійках кузова.


Teintes-toit-C3_625x400

3 ВАРІАНТИ НАКЛЕЙОК НА ДАХУ

Decor-toit-4_1500x400

Червоний, бірюзовий або під деревину. Персоналізуйте дах нового Citroën C3 за допомогою контрастної наклейки: на ваш вибір три кольори.

НОВІ КОЛЬОРИ ДЕКОРУ У САЛОНІ

Trois-Ambiance-Interieure-2_1500x400

На додачу до звичайної палітри вишуканих кольорів в інтер’єрі салону нового Citroën C3 передбачено дві нові опційні палітри, що включають особливі варіанти оббивки сидінь та кольорові вставки:

  • У бірюзовій палітрі використано гру контрасту між переважно темними кольорами та відтінками для створення більш динамічної атмосфери.
  • Інтер'єр з декором під дерево натякає на скандинавську атмосферу, де використані приємні на дотик високоякісні матеріали.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Щоб досягти нечуваного загального комфорту, новий Citroën C3 було спроектовано у відповідності до програми Citroën Advanced Comfort®. У салоні нового Citroën C3, розрахованому на п’ятьох осіб, вам буде затишно, як удома, адже він став ще комфортабельнішим. 

Citroen-Advanced-Comfort_DSK_1500x600
Sieges-Advanced-Comfort_625x400

НОВІ
СИДІННЯ ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ

У новому Citroën C3 передбачено особливі сидіння Advanced Comfort — 100%-розробка інженерів-конструкторів Citroën.
Ці розкішні сидіння мають графічне оформлення з торців, поліпшену бокову та поперекову підтримку. Вони більш комфортні що на вигляд, так і за призначенням.

НОВИЙ КОМФОРТНИЙ ДОСВІД У САЛОНІ

БАГАЖНИК НА 300 Л

ТА ЧИМАЛО МІСЦЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

Coffre-Rangement_1500x400

Новий Citroën C3 напрочуд зручний для щоденного використання. Зручна ніша посередині передньої панелі дозволяє ліпше організувати простір у передній частині салону автомобіля. Крім того, передбачено великий відділ для рукавичок (6,25 л). У передніх дверях нового Citroën C3 також передбачені місця для зберігання речей. Крім того, ми подбали і про місце для багажу: новий Citroën C3 має багажник на 300 л.

ТЕХНОЛОГІЇ

Йдучи на зустріч покупцям та їхнім очікуванням, новий Citroën C3 щодня спрощує їм життя завдяки цілій низці обладнання, що дбає про комфорт та безпеку.

WIP_Technologies-Superposition_DSK_1500x600

12 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ

БЕЗТУРБОТНА ЇЗДА ЗА КЕРМОМ

ПЕРЕДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

ПЕРЕДНІ ДАТЧИКИ ПАРКУВАННЯ

Щоб полегшити маневрування в умовах міста, на передньому бампері передбачено шість ультразвукових датчиків, які подають звуковий сигнал, щойно поблизу виявлено перешкоду.

ВІДМИКАННЯ ДВЕРЕЙ БЕЗ КЛЮЧА ТА ПУСК ДВИГУНА КНОПКОЮ

ВІДМИКАННЯ ДВЕРЕЙ БЕЗ КЛЮЧА ТА ПУСК ДВИГУНА КНОПКОЮ

Ця система дозволить вам відмикати або замикати двері та запускати двигун вашого автомобіля, не виймаючи ключа з кишені. Таким чином, автомобіль «впізнає» водія, щойно той наближається. 

АКТИВНА СИСТЕМА АВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

АКТИВНА СИСТЕМА АВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Ця система аварійного гальмування допомагає зменшити ризик виникнення ДТП. Працюючи на швидкостях від 5 км/год, вона здатна виявляти нерухомі або рухомі об’єкти та перехожих. Якщо водій не реагує на попередження про можливе зіткнення, система автоматично пригальмує.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУШАННІ НА ПІДЙОМІ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУШАННІ НА ПІДЙОМІ

Ця допоміжна система допомагає рушити з місця вгору на схилі. Вона запобігає небажаному відкочуванню автомобіля назад на схилі, коли водій відпускає педаль гальма, утримуючи автомобіль нерухомо протягом 2 секунд. Працює на схилах з ухилом понад 3%.

РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Ця система оцінює пильність водія шляхом визначення відхилень від траєкторії стосовно дорожньої розмітки. Ця функція особливо актуальна на трасах на швидкостях понад 65 км/год.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД З ОБРАНОЇ СМУГИ РУХУ

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД З ОБРАНОЇ СМУГИ РУХУ

Ця система використовується для боротьби з дрімотою або тимчасовою втратою уваги під час руху на швидкостях понад 60 км/год. Щойно автомобіль перетинає лінію розмітки без включеного сигналу повороту, процесор системи зробить попередження.  Водій одразу отримає звукове та візуальне попередження.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РИЗИК ЗІТКНЕННЯ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РИЗИК ЗІТКНЕННЯ

Ця система інформує водія про виникнення ризику зіткнення з транспортним засобом, що рухається попереду, або перехожим в обраній смузі руху. Щойно зафіксовано ризик зіткнення, водій отримає звукові та візуальні попередження. 

КАМЕРА ЗВОРОТНОГО ОГЛЯДУ

КАМЕРА ЗВОРОТНОГО ОГЛЯДУ

Коли задіяно задню передачу, сигнал з цієї камери, що змонтована позаду автомобіля, передається на головний екран. На картинці будуть накреслені лінії, колір яких залежатиме від відстані до перешкоди. Цей пристрій дозволяє значно спростити маневрування на стоянці.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕРВИ НА КАВУ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕРВИ НА КАВУ

Ця система попереджає водія, що настав час перепочити, щойно спливуть дві години безперервної їзди на швидкості понад 65 км/год.

АВТОМАТИЧНЕ ДАЛЬНЄ СВІТЛО

АВТОМАТИЧНЕ ДАЛЬНЄ СВІТЛО

Ця система вмикає дальнє або ближнє світло залежно від ситуації на дорозі, наприклад, коли наближається або зникає зустрічний транспорт.

РОЗПІЗНАВАННЯ ЗНАКІВ ОБМЕЖЕННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНОЇ ШВИДКОСТІ

РОЗПІЗНАВАННЯ ЗНАКІВ ОБМЕЖЕННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНОЇ ШВИДКОСТІ

Система розпізнає знаки обмеження швидкості та надає цю інформацію водієві. Цю швидкість можна зберегти як задане значення для круїз-контролю/обмежувача швидкості. Вона працює в усьому діапазоні швидкостей.  Крім того, система розпізнає знаки кінця обмежень швидкості.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

За допомогою піктограм, що запалюються у бічних дзеркалах, ця система попереджає водія про наявність інших транспортних засобів у «сліпих» зонах. Працюючи за точнісінько таким принципом, як задні датчики паркування, ця система значно поліпшує безпеку руху, зокрема, на дорогах з кількома смугами руху в одному напрямку. 

CONNECT PLAY

MIRROR SCREEN

Mirror-Screen_1500x400

Технологія Mirror Screen, сумісна з Apple CarPlay ™ та Android Auto, дозволяє підключити мобільний телефон і дублювати його екран на сенсорному екрані автомобіля. Водій знаходить свій мультимедійний контент і безпосередньо та легко керує своїм смартфоном та сумісними програмами з сенсорного екрану свого Нового Citroën C3.

ДВИГУНИ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ

ТА 6-СТ. АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Motorisation_20_1500x400

Новий Citroën C3 може комплектуватися такими високоефективними двигунами останнього покоління, що сертифіковані відповідно екологічного регламенту Euro 6:

  • 3-циліндровим бензиновим двигуном серії PureTech на 83 к. с. (PureTech 83 Stop&Start МКПП-5) 
  • 110 к. с. (PureTech 110 Stop&Start МКПП-6). 

Для ще більшої маневровості та спокою за кермом новий Citroën C3 також доступний з автоматичною коробкою передач EAT6 (PureTech 110 Stop&Start АКПП-6).

mycitroen

ДОДАТОК MYCITROËN

ВАШ CITROЁN У СМАРТФОНІ

Додаток MyCitroën тепер офіційно в Україні! • вся інформація про дилерів Citroën або сервісних партнерів; • доступ до технічної документації; • функція геолокації «Пошук автомобіля»; • запис на сервіс онлайн; • зв'язок з Citroën Assistance в один клік; • спеціальні акції та новини від Citroën. Щоб насолоджуватися усіма перевагами, просто завантажте додаток MYCITROЁN на ваш смартфон на Android або iOS.

ФІРМОВІ АКСЕСУАРИ

Обираючи CITROËN , ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN С3 були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.
new_c3
Top