Вам потрібне авто для щоденних поїздок на роботу та надійність під час довгих літніх канікул?

Тоді придивіться до моделей CITROËN для сім'ї та роботи. Модельний ряд включає універсали з високим дахом, фургони,  моделі для відпочинку та 5, 6 або 8-місні автомобілі.

Прощавайте, проблеми!

citroen

CITROËN BERLINGO

Просторий, комфортний, багатозадачний - CITROЁN Berlingo виділяється масою особливостей: рекордним простором в салоні, винятковими можливостями трансформації салону завдяки трьом окремим сидінням, численних поличках для речей, широкою гамою кольорів забарвлення кузова, наявність різних опцій для комфорту і роботи.

CITROËN SPACETOURER

З CITROËN SPACETOURER ви відчуєте справжній простір. Різноманітність його версій дає вам свободу оптимально задовольнити ваші потреби як для сім’ї, так і для роботи з точки зору кількості місць і об’єму багажника. Стильний дизайн і новітні технології доповнюють картину цього незвичайного фургона.
citroen
citroen

CITROËN C5 AIRCROSS

CITROËN представляє SUV C5 Aircross - це класичний кросовер з великими колесами, впевненим і «м'язистим» дизайном, збільшеним кліренсом. У той же час - це на 100% Citroën, що видно в унікальній індивідуальності і оригінальних стилістичних рішеннях моделі: накладки Airbump®, колеса діаметром 720 мм, збільшений дорожній просвіт, захисні накладки на порогах і колісних арках, рейлінги на даху, широкі можливості персоналізації.
Top