COVID-19 | ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ

ДЕТАЛЬНІШЕ

CITROËN C3

У CITROЁN С3 втілені унікальні і оригінальні дизайнерські рішення. Новинка отримала зухвале зовнішнє оформлення з широкими можливостями персоналізації, які дозволяють власнику автомобіля максимально виразити себе: двоколірний варіант забарвлення кузова, вибір різного оформлення для протитуманних фар і дзеркал заднього виду, захисні накладки Airbump®, а також чотири варіанти оформлення інтер'єру. Все це явно виділяє його з потоку звичайних машин. 

НАСИЧЕНІ КОЛЬОРИ

Саме для того щоб ви змогли продемонструвати свою особистість, CITROËN C3 запропонував 36 різноманітних комбінацій зовнішнього вигляду. А саме широкий вибір варіантів забарвлення кузова: ментоловий, білий, темно-сірий, сріблястий, червоний, чорний, помаранчевий і пісочний. Крім того, доступні комбіновані варіанти забарвлення, та варіанти кольорів даху: Onyx Black (чорний), Aden Red (червоний), Opal White (білий).
597x507_perso_blur.jpg

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

1500x646_Nouvelle_C3_Personnalisation_blur.jpg

CITROËN C3 пропонує широкий вибір персоналізацій - 9 варіантів фарбування кузова автомобіля й додатково 3 варіанти кольору даху. Також, можливе монотонне фарбування. Особливі кольорові акценти наявні й на дрібних, але помітних деталях. Ви також можете обрати автомобіль з панелями Airbump® або без них. 

РОЗМІРИ CITROËN C3

Довжина

3996 мм

Ширина

1749/2007 мм

Висота

1474 мм

Об'єм

589 / 936 л

CITROËN ADVANCED COMFORT®

1500x500_Citroën_C3_Technos.jpg

Citroën C3 отримав спеціальні налаштування підвіски для оптимального поглинання нерівностей і збереження відмінного відчуття дороги. Але це далеко не все: в Citroën C3 застосований всеосяжний підхід до комфорту, який проявляється у всьому: неймовірно зручних сидіннях, великому панорамному даху, просторому салоні, безлічі відсіків для зберігання речей.

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Grønn Citroën C3 med panoramatak

Водія і пасажирів Citroën C3 обов'язково порадує світлий і просторий салон, який справляє враження єднання з захоплюючим зовнішнім світом. І цей настрій відмінно підтримує прозорий панорамний дах, оснащений регульованою шторкою.

ШИРОКІ СИДІННЯ

Sieges nouvelle citroen C3, new seats

Салон автомобіля — сучасний, зручний, свіжий — це ваше місце для життя, де панує розслаблена атмосфера й домашній затишок. Широкі комфортні сидіння забезпечують відмінну підтримку, ретельно відібрані матеріали й кольори створюють відчуття простору та привітності. 

ДОПОМОГА ВОДІЮ

ДОПОМОГА ПРИ СТАРТІ ВГОРУ

747x322_Démarrage_Pente_C3_blur.jpg

Коли ви зупинились і знову рушаєте на підйомі, система Hill Start Assist тримає автомобіль нерухомим 2 секунди, щоб дати час перенести ногу з педалі гальма на акселератор і м’яко почати рух.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ*

747x322_Caméra_Recul_Citroen_C3_blur.jpg

Переведіть важіль КПП у режим «задній хід» — і автоматично увімкнеться камера заднього огляду й датчики паркування. Ці системи максимально зрозуміло проінформують вас про перешкоди позаду автомобіля, камера виведе чітке кольорове зображення на  дисплей. Додатково передбачені лінії-підказки на зображенні з камери, що допоможуть у маневруванні.

КОНТРОЛЬ У «СЛІПИХ ЗОНАХ»

747x322_SAM_Citroen_C3_blur.jpg

Дуже зручна й корисна система контролю «сліпих зон», що стане у нагоді під час руху на швидкісних дорогах. Вона попереджає водія про перешкоди, що є поруч, однак непомітні в дзеркалах заднього огляду через «сліпі зони». У такому випадку вмикається яскравий світлодіод у відповідному дзеркалі, де є перешкода.

CITROËN ConnectedCAM: ПЕРСОНАЛЬНА КАМЕРА БЕЗПЕКИ

609x343_ConnectedCam_V2.jpg

ConnectedCAM Citroën™  — це інтегрована камера, що новий CITROËN C3 вносить в автомобільний світ першим. Камеру розміщено біля центрального дзеркала заднього огляду, вона записує все, що бачить водій попереду автомобіля. Завдяки простому натисканню на клавішу, ви можете зробити фото або записати відео тривалістю до 1 хвилини, а потім поділитися ним у соціальних мережах, відправити електронною поштою чи просто зберегти на пам’ять. 

C3 пропонується на вибір з двома екологічними бензиновими моторами, які подарують задоволення і від їзди, і порадують економією пального.

520x293_Conso_C3_Blur.jpg
Top