НАЙБІЛЬШ САМОБУТНІЙ, КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ ТА УНІВЕРСАЛЬНИЙ КРОСОВЕР

  

Новий кросовер Citroën C3 Aircross заявляє про свою індивідуальність за рахунок повністю оновленої та більш солідної передньої  частини кузова. Можливості персоналізації розширено завдяки 70 кольоровим комбінаціям, новим кольорам, новому оформленню маленьких задніх бічних вікон, кольоровим пакетам та легкосплавним дискам. У салоні передбачено сидіння підвищеної комфортності, які вперше з’явилися ще на кросовері Citroën C5 Aircross та новий 9-дюймовий сенсорний екран, Крім того, збережено можливість підключати мобільні пристрої за допомогою п’яти різних способів, а для водія передбачено 11 допоміжних систем.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕОСЮЖЕТ

СОЛІДНІШИЙ ДИЗАЙН

New SUV Citroën C3 Aircross

Більш солідну передню частину кузова нового кросовера Citroën C3 Aircross було повністю перероблено, щоб надати їй міцнішого вигляду. Вона уособлює новий фірмовий вигляд автомобілів марки Citroën, який було впроваджено 2020 року на моделі Citroën C3. Подвійний хромований шеврон розширюється  до світлодіодних фар, які забезпечують краще освітлення дороги та сприяють безпеці. Крім того, новий кросовер Citroën C3 Aircross має нову радіаторну решітку з новим геометричним малюнком та нові сріблясті декоративні накладки з кольоровими вставками. 

C3AIR_Perso

70 КОЛЬОРОВИХ КОМБІНАЦІЙ

Можливості персоналізації зовнішнього вигляду автомобіля були переглянуті: тепер на ваш вибір запропоновано 70 можливих комбінацій на основі семи кольорів кузова, чотирьох кольорових пакетів та двох кольорів даху. Маленькі задні бічні вікна, тепер можна прикрасити новими декорами у залежності від вибраного кольорового пакету: — Помаранчевий для пакету «ORANGE»; — Білий для пакету «WHITE»; — Хромований для пакетів «BLACK» та «BLUE».

МОЖЛИВОСТІ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ У САЛОНІ

New SUV Citroën C3 Aircross - Ambiance Serie

ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ "MICA GREY "

Сіра оббивка сидінь, поєднана з текстурованим сірим декором передньої панелі  

New SUV Citroën C3 Aicross Ambiance Urban Blue

ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ "Urban Blue"

Тканина синього кольору з вставками еко-шкіри, накладка на консоль оздоблено синьою еко-шкірою

New SUV Citroën C3 Aircross Ambiance Metropolitan Graphite

ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ "METROPOLITAN GRAPHITE"

ЕКО-шкіра чорного кольору з сірими вставками, консоль оздоблено сірою тканиною

New SUV Citroën C3 Aircross Ambiance Hype Grey

ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ "HYPE GREY"

Шкіра сірого кольору з чорними вставками, накладка на консоль оздоблено сірою шкірою

СИДІННЯ ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ

ЯК ВДОМА

New SUV Citroën C3 Aircross sièges

Новий кросовер Citroën C3 Aircross запропонує вам ще більше зручностей завдяки новим сидінням підвищеного комфорту, що можуть мати оббивку синього, графітового або сірого кольорів на вибір. Сидіння забезпечать вам фізичний та візуальний комфорт завдяки спеціальним подушкам із піни завтовшки 15 мм. Вони мають ергономічну форму, надійно та зручно утримуючи водія та пасажирів, особливо під час поїздок на далекі відстані. 

ПРОСТІР, УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ, ГАРНЕ ОСВІТЛЕННЯ

New SUV Citroën C3 Aicross - Habitabilite

Новий кросовер Citroën C3 Aircross можна брати за еталон, бо у салоні подбали про достатній  простір для водія та всіх пасажирів: у пасажирів на другому ряду сидінь вдосталь місця для ніг, а над головами чимало простору для всіх.  Крім того, салон напрочуд універсальний: сидіння другого ряду поділено на дві незалежні секції, які можна відсувати вперед, спинку переднього пасажирського сидіння можна скласти вперед, якщо треба перевезти предмети довжиною 2,4 м. Більше того, об’єм багажника нового кросовера Citroën C3 Aircross можна збільшити від 410 до 520 л, якщо посунути вперед сидіння другого ряду, та аж до 1289 л, — якщо скласти спинки задніх сидінь. Між передніми сидіннями розташована нова центральна консоль, у якій передбачено велику нішу для зберігання речей. Користуватися нішою зможуть як передні, так і задні пасажири.  

11 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ

На новому кросовері Citroën C3 Aircross передбачено 11 спеціальних систем, щоб забезпечити безпеку та комфорт у салоні, включаючи систему Grip Control з системою допомоги при рушанні на підйомі і під час спуску, та кольоровий проекційний екран під лобовим склом, який допоможе вам постійно мати доступ до корисної інформації у полі зору.    

НОВИЙ 9-ДЮЙМОВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

New SUV Citroën C3 Aircross - Ecran_tactile 9

Новий кросовер Citroën C3 Aircross комплектується новим сенсорним екраном з діагоналлю 9 дюймів (22,9 см), що має кращу ергономіку та практичність використання. 

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ПРИСТРОЇВ

New SUV Citroën C3 Aircross Technologies

На новому кросовері Citroën C3 Aircross передбачено індукційний (бездротовий) зарядний пристрій для смартфонів. Крім того, сумісні застосунки з вашого смартфону можна вивести на сенсорний екран завдяки функції Citroen Connect Play, яка сумісна з протоколами Android Auto та Apple Car Play™.

3 ДВИГУНИ

New SUV Citroën C3 Aircross - Motorisation

Кросовер CITROËN C3 AIRCROSS пропонує вибір з кількох сучасних двигунів. Цей кросовер можна придбати з бензиновим двигуном серії PureTech на 110 к. с. або дизельним двигуном серії BlueHDi на 120 к. с. (з фунцією Stop&Start).
Для цих двигунів передбачена шестиступінчаста автоматична КПП (EAT6). А також надійним і економним дизельним двигуном 1,6 HDi в парі з механічною коробкою передач.

ФІРМОВІ АКСЕСУАРИ

Обираючи CITROËN, ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN С3 Aircross були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.
c3aircross
citroen

ДОВІДНИК АВТОМОБІЛЯ

Довідник автомобіля розроблений, щоб дозволити вам повною мірою насолоджуватися своїм Citroën C3 Aircross у будь-яких ситуаціях. Не поспішайте, уважно прочитайте цей документ та ознайомтесь з автомобілем. Цей посібник пояснює різне обладнання, доступне для всієї нової лінійки Citroën C3 Aircross. Обладнання вашого автомобіля буде залежати від рівня комплектації, версії та технічних характеристик.
Top