citroen

-

ДИЗАЙН

1500x646_1.jpg

ЕЛЕГАНТНІСТЬ КЛАСИЧНОГО СЕДАНА

Новий CITROËN C-ELYSÉE отримав повністю змінену передню частину, яка  була розширена для того, щоб поліпшити аеродинаміку і стійкість на дорозі. Світлодіоди (LED) денного світла встановлено над протитуманними фарами; разом з новими головними фарами це надає автомобілю більш рішучого зовнішнього вигляду.

1500x646_4.jpg

СВІТОВИЙ АВТОГРАФ

Задня частина нового CITROËN C-ELYSÉE отримала об’ємні 3D-ліхтарі, що підсилюють враження більшої ширини й природної елегантності

ПРОТЕСТОВАНИЙ І СХВАЛЕНИЙ

CITROËN C-ELYSÉE створено так, щоб він витримав усі випробування довгими роками й багатьма кілометрами. Це дуже надійний автомобіль, у якому кожна деталь розроблена для максимальної витривалості на довгий час.

1500x646_9.jpg

ЗАТИШОК І КОМФОРТ

test-bien_etre.jpg

Просторий седан забезпечує комфорт усім пасажирам. Курсова стійкість і комфорт підвіски перетворюють кожну поїздку на приємну подорож.

ТРАНСФОРМАЦІЯ САЛОНУ ... І ВЕЛИЧЕЗНИЙ БАГАЖНИК!

Легкодоступний i практичний багажний відсік пропонує дивовижний об’єм — більше, ніж 500 л. Однак це далеко не всі приємності від нового CITROËN C-ELYSÉE! Адже заднє сидіння автомобіля може легко складатися для перевезення великих речей. Сидіння розділено в пропорції 1/3—2/3, що дає змогу ідеально розпоряджатися місткістю салону й простором для перевезення.
597x597.jpg

ТЕХНОЛОГІЇ

1500x500_Intelligence_techno.jpg

Седан CITROËN C-ELYSÉE став ще більш сучасним, елегантним, і надійним. Повністю відповідаючи філософії Citroën, новинка пропонує інтуїтивно-зрозумілі технології для більшого комфорту і зручності водія; наприклад: камера заднього виду, сучасна навігаційна система, 7-дюймовий сенсорний дисплей.

1.gif

ДИСПЛЕЙ-ПЛАНШЕТ

Всі важливі функції: аудіо, навігація, телефон - в C-ELYSÉE зібрані на відстані витягнутої руки водія на 7-дюймовому сенсорному дисплеї останнього покоління:
  • НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА запропонує кілька варіантів маршруту (з урахуванням дистанції, часу в дорозі, пр.) З підказками на дисплеї.
  • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®) дозволяє використовувати сумісні програми та функції смартфона на дисплеї в салоні автомобіля.
  • ТЕЛЕФОН з підтримкою технології Bluetooth (доступ до записів телефонної книги і можливість управління дзвінками).
  • AM / FM РАДІО-АУДІОСИСТЕМА має 4 динаміка, управляється з підрульовими пульта і дозволяє прослуховувати музику зі смартфона.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

747x322_C-Elysee-Camera_Recul.jpg

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ

За наявності камери заднього огляду маневрувати стає ще простіше. Адже 7-дюймовий дисплей демонструє яскраве й чітке зображення з камери, до того ж є кольорові лінії-підказки траєкторії руху.

747x322_C-Elysee-stationnement-arriere.jpg

ЗАДНІЙ ПАРКТРОНІК

.

Задній парктронік попереджає водія про наближення до перешкод — система подає звуковий сигнал i малює схематичне зображення розташування перешкоди на 7-дюймовому дисплеї.

747x322_C-Elysee-régulateur-vitesse.jpg

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ І ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

.

За допомогою круїз-контролю водій може задати зручну постійну швидкість, яку автомобіль буде підтримувати самостійно в тривалій подорожі. Також можна задати ліміт швидкості, яку не можна перевищувати.

ДИЗЕЛЬНІ HDi
і БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ PureTech

CITROËN C-ELYSÉE пропонується з потужними, динамічними і, при цьому, економічними моторами. Бензиновому двигуну доступний мотор PureTech 82 (з механічною трансмісією) а також потужний VTi 115 (з МКПП або з новітньої 6-ступінчастою АКПП сімейства EAT6), та дизельний двигун з мотором HDi 92.
1500x646_motorisations.jpg
Top