ДИЗАЙН

1500x646_Design.jpg

Неважливо, йдеться про щоденні поїздки чи епічні подорожі — не сумнівайтеся, що Citroën SpaceTourer  подарує вам спокій і впевненість за кермом . 

ДВА ВАРІАНТИ ДОВЖИНИ

Завдяки новій модульній платформі CITROËN SpaceTourer пропонує вам два варіанти довжини на вибір: L2 (4,94 м) та L3 (5,3 м). У будь-якій варіації автомобіль легко перевозить до 9 пасажирів, пропонуючи їм багато зручних поличок для дрібниць і корисні технологічні переваги.
dimensions_double
597x597_Hauteur_SpaceTourer.jpg

ВСЬОГО 1,90 М У ВИСОТУ

Більше не потрібно протискуватися! Citroën SpaceTourer заїде навіть на низькі підземні парковки. Завдяки оптимальним габаритам SpaceTourer (довжина до 5,30 м, ширина 1,92 м, висота 1,90 м) в поєднанні з електрогідравлічним рульовим керуванням (діаметр розвороту близько 12 м, радіус розвороту близько 6 м), новинка показує себе дуже гнучкою і маневреною. Citroën SpaceTourer - автомобіль, який ідеально відповідає вимогам бізнесу або сім'ї в сучасному мегаполісі.

КОМФОРТ ТА ЗАТИШОК

1500x646_spacetourer_interior

Citroën SpaceTourer дарує відчуття поваги й професіоналізму, він пропонує вам і вашим пасажирам високий рівень комфорту. Додайте високий рівень звукоізоляції і природну збалансованість підвіски на будь-яких шляхах — і врешті-решт ви отримаєте рецепт ідеально-розслабленої подорожі.

КОРИСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

SpaceTourer-B2B-TdB

Citroën SpaceTourer пропонує багатий вибір функцій і технологій, які роблять життя простіше: зсувні бічні двері з електроприводом і безконтактне відкриття дверей по руху ногою, проекційний head-up дисплей, система дублювання екрану смартфона Mirror Screen, система моніторингу сліпих зон дзеркал, система розпізнавання дорожніх знаків і багато іншого.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

НАВІГАЦІЯ CONNECT NAV

ФУНКЦІЯ MIRROR SCREEN

ПРОЕКЦІЙНИЙ HEAD-UP ДІСПЛЕЙ

Передбачено навігаційну систему CITROËN Nav, встановлено покращену камеру заднього огляду — вигляд «з висоти пташиного польоту» й огляд на 180°, функція автоматичного збільшення зображення під час наближення до дрібних перешкод позаду автомобіля.

520x293_Nav.jpg
520x293_MirrorScreen.jpg

Покращена функція Mirror Screen також пропонує зручне керування вашими улюбленими додатками зі смартфону — вона працює з технологіями Apple CarPlay®, MirrorLink®, Android Auto.е вашего автомобиля. Система Mirror Screen работает с Apple CarPlayTM и MirrorLink®. 

Citroën розробив висувною head-up дисплей, який дозволяє проектувати важливу інформацію про поїздку в вигляді кольорових знаків і покажчиків на висувний дисплей якраз на лінії погляду водія. Без винятків - ваш погляд не відволікається від дороги!

520x293_Verre.jpg

ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРІВ

747x322_limite_vitesse.221016.jpg

Адаптивный круиз-контроль

Адаптивний круїз-контроль допомагає CITROËN SPACETOURER налаштовувати швидкість відповідно до автомобіля попереду й зберігати необхідну дистанцію. Ця система може сповільнювати автомобіль до 20 км/год, а потім знову прискорювати його до попередньо визначеної швидкості — це дуже зручно на завантажених дорогах.

747x322_regulateur_vitesse.221017.jpg

Моніторинг "сліпих зон" дзеркал

Технологія контролю «сліпих зон» дзеркал заднього огляду дає змогу попередити водія про автомобілі чи мотоцикли, що їдуть поруч, але непомітні в дзеркалах заднього огляду через їхні «сліпі зони». У такому разі вмикається яскравий світлодіод у відповідному дзеркалі (праве або ліве), де є перешкода.

747x322_active_safety_breaj.221015.jpg

Розпізнавання дорожніх знаків

Система розпізнавання знаків обмеження швидкості використовує передню камеру автомобіля (розміщена у верхній частині лобового скла) і надає водієві рекомендацію про обмеження швидкості. Водій може прийняти підказку системи і встановити ліміт швидкості на круїз-контролі.

747x322_ActiveCityBreak.jpg

Активне гальмування Active Safety Brake

Система активного автоматичного гальмування вперше для Марки зустрічається саме на CITROËN SPACETOURER. Ця система використовує передню камеру (розміщена у верхній частині лобового скла) та радар, щоб розпізнати потенційно небезпечні для зіткнення об’єкти — у разі появи таких автоматично спрацьовують гальма автомобіля. Ця система допомагає уникнути зіткнення або значно знизити наслідки й пошкодження автомобіля після зіткнення.

597x597_SpaceTourer_PLC_motorisées.jpg

ДОСТУП HANDS-FREE

Активне життя часто підкидає ситуації, де «бракує рук» у прямому сенсі цих слів. Однак автоматичні зсувні двері з технологією «ВІЛЬНІ РУКИ» допоможуть вам! Щоб відкрити зсувні бічні двері, достатньо лише провести ногою під рогом заднього бампера; аналогічно ви можете закрити двері й замкнути автомобіль. Це практичне, геніальне, унікальне, просте рішення — як і світогляд CITROËN загалом.

ДВИГУНИ: ПОТУЖНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Для автомобіля CITROËN SPACETOURER пропонуються двигуни серії HDi. Ці дизельні мотори мають прекрасні показники потужності, споживають небагато пального, вирізняються низьким рівнем викидів оксиду азоту (NOx) й вуглекислого газу (СО2). У парі з двигунами працюють удосконалені багатошвидкісні 6-ступеневі трансмісії (механічна або автоматична), що також сприяє зниженню витрат пального з одночасним покращенням динамічних властивостей автомобіля
SpaceTourer-B2B-Conso
Top