CitroenDealership-Kyiv

РОЗВИТОК ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ CITROЁN: З ПОЧАТКУ РОКУ - ЧОТИРИ НОВИХ Автоцентра!

Компанія CITROЁN продовжує активний розвиток в Україні. Одна з ключових завдань Бренда на 2019 рік - розширення дилерської мережі і збільшення свого географічного покриття по території країни, одночасно з підвищенням якості обслуговування клієнтів. Тому на 2019 рік заплановано відкриття шести нових автоцентрів Марки в різних регіонах. Не минуло й півроку, як Бренд уже виконав більше половини від поставленого завдання: чотири дилерські центри CITROЁN в Полтаві, Запоріжжі, Києві, Житомирі вже активно приймають відвідувачів.

В дилерській мережі CITROЁN помітне поповнення - нові автоцентри вже готові повноцінно обслуговувати клієнтів: «ЛІОН АВТО» в Запоріжжі, «Автодрайв-Альянс» в Полтаві, «АКТИВ ГРАН ПРІ» в Києві, «Сітроен Центр Житомир». Кожне підприємство включає в себе дилерський центр з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту, відділ продажу запчастин і аксесуарів, відділи кредитування і страхування, зону відпочинку. Розташування всіх автоцентрів максимально продумане: на великих вулицях-магістралях, біля великих транспортних розв'язок - це зручно не тільки для жителів Запоріжжя, Полтави, Києва, Житомира, але також для клієнтів з довколишніх міст.

«ЛІОН АВТО» в Запоріжжі

Особливо варто порадіти жителям Запоріжжя, адже «ЛІОН АВТО» є єдиним офіційним дилерським центром CITROЁN в місті! І новий автомобільний центр, який розташований на вул. Складська (кругова розв'язка на в'їзді / виїзді з міста), може з гордістю нести прапори легендарної Марки. Автосалон займає площу 130 м2, що дає можливість експозиції чотирьох актуальних новинок CITROЁN, розміщення фірмового кафе і дитячого куточка, сервісної зони з п'ятьма підйомниками для обслуговування автомобілів. Також «ЛІОН АВТО» пропонує послугу Trade-In і проведення тест-драйву різних моделей Citroеn. На території автомобільного центру функціонують відділи страхування і кредитування, що максимально зручно для клієнтів. Представники «ЛІОН АВТО» вже зараз впевнені в майбутньому успіху автомобілів CITROЁN - і ось чому:«CITROЁN - це яскравий і креативний Бренд, який націлений як на енергійних, молодих, перспективних людей, так і на що відбулися, солідних бізнесменів або бізнес-вумен. Україна вже встигла полюбити Бренд CITROЁN, Марка постійно показує відмінний зростання продажів, пропонує оригінальні новинки покупцям, забезпечує якісне сервісне обслуговування, підтримує надійну гарантію на автомобілі. Впевнені, що співпраця з Сітроен Україна по Бренду CITROЁN принесе гарні плоди - дасть відмінні продажу і зростання частки Бренда в Запорізькому регіоні ».

«Автодрайв-Альянс» в Полтаві

У Полтаві проживає 300 тис. Чоловік, а ось населення Полтавської області становить вже близько 1,4 млн. Людей - досить згадати такі міста, як Кременчук, Миргород, Лубни. І все це потенційні клієнти нового автомобільного центру «Автодрайв-Альянс», який розташований на транспортній розв'язці. Просторий автосалон за адресою Харківське шосе, 29 і площею 380 м2 здатний вмістити дев'ять автомобілів CITROЁN - практично весь основний модельний ряд Марки. На території автосалону працює кафе, передбачені відділи кредитування і страхування автомобілів, є можливість провести тест-драйв. Сервісна зона (340 м2) пропонує п'ять підйомників і готова працювати з навантаженням до 12 автомобілів в день. Також передбачена автомийка, відділ продажу оригінальних запчастин та аксесуарів.

«АКТИВ ГРАН ПРІ» в Києві

Завдяки вдалому розташуванню на в'їзді / виїзді з Києва (Столичне шосе 101г), він привертає до себе клієнтів не тільки зі столиці, але також з таких прилеглих міст, як Обухів і Васильків. Новий дилерський центр готовий порадувати своїх гостей просторим автосалоном площею 326 м2 і широкої експозицією з семи автомобілів Citroеn. Запропоновано послуга тест-драйву: покупці можуть самі переконатися в відмінних ходових якостях автомобілів CITROЁN, перевірити їх фірмовий комфорт на наших дорогах. А програма Trade-In дає можливість клієнту здати свій старий автомобіль в рахунок часткової оплати нового, причому іншу частину ціни можна заплатити відразу або оформити в кредит - і виїхати з автоцентру вже на новенькому Citroеn. Нарешті, автомобільний центр «АКТИВ ГРАН ПРІ», звичайно має повноцінну сервісну зону: сім підйомників для автомобілів, професійний інструмент і обладнання CITROЁN, спеціально підготовлені і навчені майстри, автомийка.

Сітроен Житомир

Автомобільний центр CITROЁN розташований в одному з найжвавіших районів Житомира за адресою Київська, 106. Поруч торговельні центри і офіси, недалеко автовокзал і залізничний вокзал. У той же час, завдяки прив'язці до міжміській трасі, «Сітроен Центр Житомир» зручно відвідувати клієнтам з довколишніх міст: Бердичів, Малин, Коростишів. І вони обов'язково знайдуть для себе щось цікаве: в шоу-румі площею близько 300 м2 може одночасно експонуватися 10-12 автомобілів Citroеn. У розпорядженні відвідувачів: зона відпочинку з кавою, чаєм або водою і дитячий куточок. Сервісна зона загальною площею 1 500 м 2 в своєму розпорядженні п'ять підйомниками і готова обслуговувати до 30 автомобілів в день. Крім того, «Сітроен Центр Житомир» пропонує масу додаткових послуг: система обміну автомобіля Trade-In, можливість проведення тест-драйву автомобілів CITROЁN, допомога консультантів в підборі вигідних програм кредитування або лізингу. Можна не сумніватися, що «Сітроен Центр Житомир» зможе гідно представляти Бренд CITROЁN в своєму регіоні і знайде чимало клієнтів. Адже Житомир і область - це регіон з великим потенціалом: харчова і видобувна промисловість, численні об'єкти дрібного і середнього бізнесу, працюють численні навчальні заклади, розвинений сільськогосподарський бізнес.Українське представництво Групи PSA розраховує в 2019 році досягти нових успіхів на автомобільному ринку України - і для цього є всі передумови. По-перше, постійне оновлення модельного ряду і висновок нових автомобілів CITROЁN, які вже стали бестселерами в Європі: так, навесні 2019 року в Україні стартував продаж флагманського кросовера CITROЁN С5 Aircross (фіналіст конкурсу «Автомобіль року 2019» в Європі), Нового CITROЁN Berlingo володар нагороди «Краща автомобільна покупці в Європі 2019» за версією Autobest), а також Нового CITROЁN Berlingo Van (переможець конкурсу «Міжнародний фургон року 2019»). По-друге, постійне розширення дилерської мережі з одночасним підвищенням якості обслуговування. Причому відкриття чотирьох нових автоцентрів CITROЁN на початку 2019 року є лише початком роботи: до кінця року українські автолюбителі можуть очікувати подальшого розширення дилерської мережі Марки в нових містах і областях України. Крім того, якісне розширення дилерської мережі CITROЕN в Україну гарантує отримання повного спектру послуг в одному місці, а також задовольняє запити корпоративних клієнтів, які працюють в різних куточках країни.

Top