Prix-AutoBest-2019-Nouveau-Berlingo_DSK_747x400

CITROËN BERLINGO - «Краща автомобільна покупка в Європі»

Престижна міжнародна премія AUTOBEST 2019 присудила звання «Кращої автомобільної покупки в Європі» новому CITROЁN Berlingo. Автомобіль орієнтований на максимальну практичність: просторий салон з високою стелею, великі зсувні двері, можливість регулювання не тільки передніх, але і задніх сидінь.


Одним з ключових пунктів для нового CITROЁN Berlingo став дебют збільшеного кузова XL, завдяки чому можна отримати просторий 7-місцевий салон при збереженні великого багажника (322 л). Крім того, автомобіль відрізняється широким набором інноваційних систем: сенсорний ЖК-дисплей, бездротова зарядка, Grip Control, Hill Descent Assist, розпізнавання дорожніх знаків, контроль рядності і т.д.

Особливу увагу в конкурсі приділяється питанню паливної економічності і ходових якостей автомобіля. Новий CITROЁN Berlingo пропонує сучасні дизельні мотори сімейства HDi і BlueHDi, які заслужили визнання не тільки в Європі, але і в Україні завдяки своїй надійності і витривалості, а також платформу ЕМР2. А платформа ЕМР2 дозволяє новому CITROЁN Berlingo досягти рівня легкових автомобілів в питаннях керованості і комфорту, при збереженні відмінною вантажопідйомності і простору завдяки спеціальній посиленою задній підвісці.
Самостійно переконатися в перевагах новинки, яка перемогла в конкурсі AUTOBEST 2019, українські автолюбителі зможуть зовсім скоро - старт продажів нових CITROЁN Berlingo в Україні запланований на весну 2019 року.

Top