citroen

Зустрічайте CITROЁN на виставці AgroExpo в Кропивницькому

На виставці AgroExpo відбудеться перший публічний дебют нового CITROЁN С4! Крос-хетч CITROЁN С4 виділяється яскравим дизайном, широкою гамою моторів, відмінною комплектацією, інноваційним оснащенням. Зустрічайте новий потенційний бестселер CITROЁN - він уже приїхав в Україну!

Виставка AgroExpo для Бренда CITROЁN стане майданчиком для першого публічного дебюту вкрай важливого автомобіля - Нового CITROЁN С4. Крос-хетчбек CITROЁN С4 виділяється яскравим дизайном, широкою гамою моторів, відмінною комплектацією, інноваційним оснащенням. Зустрічайте новий потенційний бестселер Бренду - він уже приїхав в Україну!

Крім того, гості виставки зможуть познайомитися з бестселером Бренду CITROEN Berlingo CrewCab - компактний універсальний вантажопасажирський фургон. Це відмінна робоча конячка, яка готова відповісти на будь-які запити вашого бізнесу.

 

Запорука успіху в роботі - індивідуальний підхід до кожного клієнта

Пропозиція різних автомобілів і широка модельна гамма є однією з основних причин успішного співробітництва з Групою Stellantis. Для кожного клієнта, під будь-які запити - обов'язково знайдеться відповідний автомобіль: великий фургон для перевезення вантажів або компактний недорогий легковий автомобіль для співробітників компанії і приватних осіб-покупців.

Також можлива підготовка переобладнаних автомобілів, які створені за індивідуальними проектами. Група Stellantis успішно працює в корпоративному секторі, відповідаючи всім запитам клієнтів. Будь-то велика партія автомобілів - як приклад, реалізації поставки 1 800 автомобілів для Укрпошти.

До зустрічі на виставці AgroExpo: чекаємо вас на фірмових автомобільних стендах CITROЁN!

Top