COVID-19 | ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ

ДЕТАЛЬНІШЕ

Новий Citroën C3 — це хетчбек з натхненним зовнішнім виглядом, що виділяється своїм унікальним дизайном. Завдяки 97 варіантам оформлення екстер’єру цей автомобіль ніколи не буде схожий на жоден інший. Коли річ заходить про комфортабельність, новий Citroën C3 може похизуватися новими сидіннями поліпшеного комфорту Advanced Comfort та підвіскою, які підносять його на перше місце у класі. Це сучасний автомобіль, що завжди тримає зв’язок онлайн. Крім того, у ньому передбачено 12 допоміжних систем для водія, які значно спрощують процес перебування за кермом.  

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО НОВИЙ CITROËN C3 З ВІДЕО

НОВИЙ ПЕРЕДОК
НОВИЙ ПЕРЕДОК

Передок нового Citroën C3 уособлює новий етап розвитку зовнішнього оформлення автомобілів з модельного ряду Citroën.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ТА ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ ТА ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ

Новий Citroën C3 — це модель з напрочуд різнобарвним характером. Саме тому він не схожий на жоден інший автомобіль у своєму класі. Він уміло грає на своїх відмінностях завдяки потенціалу до персоналізації: на ваш вибір до 97 варіантів оформлення зовнішнього вигляду, 4 кольори даху, 3 варіанти кольорової гами для інтер’єру салону та нові легкосплавні диски в асортименті.

СИДІННЯ CITROËN ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ
СИДІННЯ CITROËN ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ

Новий Citroën C3 спроектовано так, щоб кожна поїздка залишала якнайкращі враження. Відчуття добробуту у салоні підсилюють нові сидіння підвищеного комфорту Citroën Advanced Comfort, що доповнюють загальні приємні враження від їзди.

12 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ
12 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ

У новому Citroën C3 передбачено 12 допоміжних систем для водія, що спрощують процес керування автомобілем та роблять його більш безпечним.  

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Загальні враження та стилістика оформлення нового Citroën C3 еволюціонують у бік більшої потужності та надають автомобілю природну силу. Його потужні форми, що підкреслені новими графічними елементами, беруть за приклад кодекс правил справжніх кросоверів.

Superposition_Design_DSK_1500x600
Face-Avant_625x400

СМІЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Новий Citroën C3 знаменує собою новий етап розвитку стилістики у модельному ряду Citroën. Новий передок має більш упевнений та динамічний вигляд, нагадуючи оформлення концептуального автомобіля CXPERIENCE.

ОБИРАЙТЕ З ПОНАД 97 КОМБІНАЦІЙ ЕКСТЕР’ЄРУ

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ НОВИЙ CITROËN C3!

7 КОЛЬОРІВ КУЗОВА НА ВИБІР

На додачу до вже відомих емалей (чорної, сталевої, платинової, пісочної та білої) презентуємо два нових яскравих кольори: червоний та блакитний.


Teintes-carosserie2_625x400

4 ПАКЕТИ КОЛЬОРІВ

Pack-Color_1500x400

Пакет кольорів — це набір кольорових вставок. До набору включено накладки у гнізда передніх протитуманних фар та наліпки для захисних накладок Airbump® на панелях дверей. Для нового Citroën C3 пакет кольорів було розширено: на додачу до наявних чорного, білого та червоного кольорів було додано смарагдовий.

4 КОЛЬОРИ ДАХУ

Новий Citroën C3 пропонується у новому модному кольорі: смарагдово-синьому (на додачу до наявних білого, чорного та червоного). Кольори цих емалей для даху точнісінько такі, як і кольори бічних дзеркал та смуг на задніх стійках кузова.


Teintes-toit-C3_625x400

3 КОЛЬОРИ ВСТАВОК НА ДАХУ

Decor-toit-4_1500x400

Червоний, смарагдовий або деревний. Персоналізуйте дах нового Citroën C3 за допомогою контрастної вставки: на ваш вибір три кольори.

3 КОЛЬОРИ ДЕКОРУ У САЛОНІ

Trois-Ambiance-Interieure-2_1500x400

На додачу до звичайної палітри вишуканих кольорів в інтер’єрі салону нового Citroën C3 передбачено дві нові опційні палітри, що включають особливі варіанти оббивки сидінь та кольорові вставки:

 • У смарагдовій палітрі використано гру контрасту між переважно темними кольорами та відтінками для створення більш динамічної атмосфери.
 • Деревна палітра натякає на скандинавську атмосферу, де використані приємні на дотик високоякісні матеріали.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Щоб досягти нечуваного загального комфорту, новий Citroën C3 було спроектовано у відповідності до програми Citroën Advanced Comfort®. У салоні нового Citroën C3, розрахованому на п’ятьох осіб, вам буде затишно, як удома, адже він став ще комфортабельнішим. 

Citroen-Advanced-Comfort_DSK_1500x600
Sieges-Advanced-Comfort_625x400

НОВІ
СИДІННЯ ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ

У новому Citroën C3 передбачено особливі сидіння Advanced Comfort — 100%-розробка інженерів-конструкторів Citroën.
Ці розкішні сидіння мають графічне оформлення з торців, поліпшену підтримку обабіч та у попереку. Вони більш комфортні що на вигляд, так і за призначенням.

БАГАЖНИК НА 300 Л

ТА ЧИМАЛО МІСЦЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

Coffre-Rangement_1500x400

Новий Citroën C3 напрочуд зручний для щоденного використання. Зручна ніша посередині передньої панелі дозволяє ліпше організувати простір у передній частині салону автомобіля. Крім того, передбачено великий відділ для рукавичок (6,25 л). У передніх дверях нового Citroën C3 також передбачені місця для зберігання речей. Крім того, ми подбали і про місце для багажу: новий Citroën C3 має багажник на 300 л.

ТЕХНОЛОГІЇ

Йдучи на зустріч покупцям та їхнім очікуванням, новий Citroën C3 щодня спрощує їм життя завдяки цілій низці обладнання, що дбає про комфорт та безпеку.

WIP_Technologies-Superposition_DSK_1500x600

12 ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ВОДІЯ

БЕЗТУРБОТНА ЇЗДА ЗА КЕРМОМ

ПЕРЕДНІ ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ

ПЕРЕДНІ ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ

Щоб полегшити маневрування в умовах міста, на передньому бампері передбачено шість ультразвукових датчиків, які подають звуковий сигнал, щойно поблизу виявлено перешкоду.

ВІДМИКАННЯ ДВЕРЕЙ БЕЗ КЛЮЧА ТА ПУСК ДВИГУНА КНОПКОЮ

ВІДМИКАННЯ ДВЕРЕЙ БЕЗ КЛЮЧА ТА ПУСК ДВИГУНА КНОПКОЮ

Ця система дозволить вам відмикати або замикати двері та запускати двигун вашого автомобіля, не виймаючи ключа з кишені. Таким чином, автомобіль «впізнає» водія, щойно той наближається. 

АКТИВНА СИСТЕМА АВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

АКТИВНА СИСТЕМА АВАРІЙНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Ця система аварійного гальмування допомагає зменшити ризик виникнення ДТП. Працюючи на швидкостях від 5 км/год, вона здатна виявляти нерухомі або рухомі об’єкти та перехожих. Якщо водій не реагує на попередження про можливе зіткнення, система автоматично пригальмує.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУШАННІ НА ПІДЙОМІ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУШАННІ НА ПІДЙОМІ

Ця допоміжна система допомагає рушити з місця вгору на схилі. Вона запобігає небажаному відкочуванню автомобіля назад на схилі, коли водій відпускає педаль гальма, утримуючи автомобіль нерухомо протягом 2 секунд. Працює на схилах з ухилом понад 3%.

РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

РОЗПІЗНАВАННЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Ця система оцінює пильність водія шляхом визначення відхилень від траєкторії стосовно дорожньої розмітки. Ця функція особливо актуальна на трасах на швидкостях понад 65 км/год.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД З ОБРАНОЇ СМУГИ РУХУ

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИЇЗД З ОБРАНОЇ СМУГИ РУХУ

Ця система використовується для боротьби з дрімотою або тимчасовою втратою уваги під час руху на швидкостях понад 60 км/год. Щойно автомобіль перетинає лінію розмітки без включеного сигналу повороту, процесор системи зробить попередження.  Водій одразу отримає звукове та візуальне попередження.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РИЗИК ЗІТКНЕННЯ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РИЗИК ЗІТКНЕННЯ

Ця система інформує водія про виникнення ризику зіткнення з транспортним засобом, що рухається попереду, або перехожим в обраній смузі руху. Щойно зафіксовано ризик зіткнення, водій отримає звукові та візуальні попередження. 

ВІДЕОКАМЕРА ЗВОРОТНОГО ОГЛЯДУ

ВІДЕОКАМЕРА ЗВОРОТНОГО ОГЛЯДУ

Коли задіяно задню передачу, сигнал з цієї відеокамери, що змонтована позаду автомобіля, передається на головний екран. На картинці будуть накреслені лінії, колір яких залежатиме від відстані до перешкоди. Цей пристрій дозволяє значно спростити маневрування на стоянці.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕРВИ НА КАВУ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕРВИ НА КАВУ

Ця система попереджає водія, що настав час перепочити, щойно спливуть дві години безперервної їзди на швидкості понад 65 км/год.

АВТОМАТИЧНЕ ДАЛЬНЄ СВІТЛО

АВТОМАТИЧНЕ ДАЛЬНЄ СВІТЛО

Ця система вмикає дальнє або ближнє світло залежно від ситуації на дорозі, наприклад, коли наближається або зникає зустрічний транспорт.

РОЗПІЗНАВАННЯ ЗНАКІВ ОБМЕЖЕННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНОЇ ШВИДКОСТІ

РОЗПІЗНАВАННЯ ЗНАКІВ ОБМЕЖЕННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНОЇ ШВИДКОСТІ

Система розпізнає знаки обмеження швидкості та надає цю інформацію водієві. Цю швидкість можна зберегти як задане значення для круїз-контролю/обмежувача швидкості. Вона працює в усьому діапазоні швидкостей.  Крім того, система розпізнає знаки кінця обмежень швидкості.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

За допомогою піктограм, що запалюються у бічних дзеркалах, ця система попереджає водія про наявність інших транспортних засобів у «сліпих» зонах. Працюючи за точнісінько таким принципом, як задні паркувальні датчики, ця система значно поліпшує безпеку руху, зокрема, на дорогах з кількома смугами руху в одному напрямку. 

Connectivite_625x400

ОНЛАЙН-ПОСЛУГИ

НОВА ПРОПОЗИЦІЯ

На новому Citroën C3 ми вперше пропонуємо можливість скористатися онлайн-послугами:
 • Connect Assist (безпека та допомога в дорозі),
 • Connect Nav (навігація),
 • Connect Play (інформація та розваги).

 • Ця пропозиція діє в межах програми Citroën Advanced Comfort® та має на меті спростити доступ до онлайн-послуг та зробити їхнє використання звичним, адже так водії отримають можливість подорожувати безпечніше та матимуть спрощену навігацію і кращий зв’язок.

  ДВИГУНИ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ

  ТА 6-СТ. АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  Motorisation_1500x400

  Новий Citroën C3 може комплектуватися такими високоефективними двигунами останнього покоління, що сертифіковані відповідно екологічного регламенту Euro 6:

  • 3-циліндровим бензиновим двигуном серії PureTech на 83 к. с. (PureTech 83 Stop&Start МКПП-5) 
  • 110 к. с. (PureTech 110 Stop&Start МКПП-6). дизельним двигуном серії BlueHDi на 100 к. с. (BlueHdi 100 Stop&Start МКПП-5).


  Для ще більшої маневровості та спокою за кермом новий Citroën C3 також доступний з автоматичною коробкою передач EAT6 (PureTech 110 Stop&Start АКПП-6).

  Miniatures_625x416

  НАШІ МОДЕЛІ В МІНІАТЮРІ

  МОЖНА ПРИДБАТИ У БУТІКАХ CITROËN

  Поповніть свою колекцію сучасних автомоделей в мініатюрі новим Citroën C3 у масштабах 1:64 та 1:43. . ціна у масштабі 1:64: 5,00 € (з ПДВ) ціна у масштабі 1:43: 37,00 € (з ПДВ)
  Top